Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 6601 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Polska Obudowa Half-Life 2 , astec 14/04/07 08:20
Witam zakładam specjalny temacik promujacy moje dzieło, które zrobiłem na cześć tej wspaniałej gry, jaka jest HALF-LIFE 2. Poniżej zamieszczam link do galerii obudowy w powyższym stylu oraz link do aukcji internetowej:

Galeria

www.astec.dnx.pl/hl2/

Aukcja [link usunięty przez Admina, nie podajemy tutaj aukcji prywatnych]

  1. transkacja , wukillah 14/04/07 09:11
    transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,
    transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,
    transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,
    transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,
    transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,
    transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,
    transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,
    transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja,transkacja.

    just d'oh it!

    1. gratka , Ar3cK 14/04/07 13:16
      gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,
      gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,
      gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,
      gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,
      gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,
      gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,
      gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,
      gratka,gratka,gratka,gratka,gratka,gratka.

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

      1. giełda, , wukillah 14/04/07 14:25
        giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,
        giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,
        giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,
        giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,
        giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,
        giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,
        giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,
        giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,
        giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,giełda,

        ;)

        just d'oh it!

  2. .:. , Shneider 14/04/07 09:21
    SPAM

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. hmm , 0r8 14/04/07 11:12
    nono, link usuniety. brawo.
    a te tlumy ktore maja linki w podpisach? ;-)

    1. hmm , 0r8 14/04/07 11:14
      swoja droga, ale zaniedbana obudowa.
      a nie mozna by jej wyczyscic z rdzy, polatac dziur i psiknac ladna farba?
      od razu by sie lepiej prezentowala.

  4. e no , Auror 14/04/07 11:35
    nic specjalnego stary nie zrobiłeś. Ta obudowa co to kiedyś krążyła po sieci to było zjawisko.
    Takie coś to pewnie z pół dnia roboty i to nie wprawnego amatora

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. nie przesadzajmy , JasioWP 14/04/07 12:21
      ja bym takiej nie zrobił
      prawie wszystko co wpada w moje łapy ulega destrukcji :)

      1. To chyba jednak byś zrobił , brygi 14/04/07 12:56
        I to pewnie szybciej niż kolega pisze ;-)

  5. Bez obrazy , Poke 14/04/07 13:49
    ale Ty chyba zartujesz. Przeciez to zlom.

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  6. Mi to bardziej Fallouta przypomina :D , Jaceqp 14/04/07 20:04
    ... j/w ...

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  7. beznadziejna , Thadeus 15/04/07 09:35
    1/10 w skali ocen

    ...

  8. A woltomierz , sebtar 15/04/07 11:09
    chociaż działa?

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL