Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12

 Dzisiaj przeczytano
 6240 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy wymiana obudowy wyswietlacza w lapie to... , tecep 14/04/07 12:09
wielka filozofia?Czy moze majac czesci jestem w stanie zrobic to sam?:>

taaaaaaaaa.....

  1. zależy od Lapa ;-) , Artaa 14/04/07 12:20
    ale da się zrobić samemu

    1. dokładnie.... , Jaceqp 14/04/07 17:08
      ... wszystko zależy od laptopa...

      Największy ból jest taki, że jedne rozbierają się względnie łatwo a z innymi walczysz i bluzgami rzucasz na lewo i prawo ;]

      Inna kwestia to taka, żeby maksymalnie uważać bo już nie raz byłem świadkiem jak niby po delikatnym przełożeniu bebechów lap nie wstawał albo coś nie działało - np. część klawiszy itp...

      Tak więc przekładka w lapie w myśl zasady: 2x dłużej a 4x większa szansa, że się uda ;]

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  2. Jesli bedziesz w stanie zdobyc service manuala , Paolo 14/04/07 18:07
    do tego konkretnego lapka to nie powinienes miec problemu. W wiekszosci ktorych sie spotkalem jest to ladnie opisane i dolaczone sa zdjecia. Takze sprobuj. Najwazniejsze to uwarzac polaczenia matrycy bo sa wrazliwe i mozna je latwo ulamac.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  3. Rozbieram i skladam gorna czesc laptopa w 2m 30s :) , Wolf 14/04/07 21:15
    Taka moja praca :P
    Jaki model lapka?

    Vey iz mir!

    1. WOW , Artaa 14/04/07 21:49
      gratulacje, ja włąsnie skończyłem sklejać klejem epoksydowym zawiasy w Gericomie (brak części;-)

    2. Acer 3022;) , tecep 15/04/07 00:35
      Szkoda ze nie dzialasz we Wro to bym Ci podzrzucil;)

      taaaaaaaaa.....

      1. Odezwij sie do mnie na gg:511942... , Wolf 15/04/07 07:16
        Tak kolo 21:30, postaram sie pomoc...

        Vey iz mir!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL