 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 21656 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
system do firmy ... ?? XP czy Vista ?? , Milo 17/04/07 01:23 hejka !!!
Mam problem z wyborem systemu do kompa w firmie. Komp to stabilny pc na podzespołach intela z którym nigdy nie bylo problemu - XP Pro. Teraz wreszcie mogę sobie pozwolić na prawdziwy system i się zastanawiam ... ?? z jednej strony kupić XP Home ?? czy w sumie nie dużo dokładając wypróbować Vistę ?? System będzie działał z programem Small Business który obsługuje magazyn i dwie kasy fiskalne ... Co radzicie ??- .:. , Shneider 17/04/07 01:33
oczywiscie ze vista, bo vista jes the best..:: Live at Trance Energy ::. - a wiesz czy ten soft do kas bedzie kompatybilny z Vista , Paolo 17/04/07 04:21
raczej sadze, ze nieZycie jest jak pudelko czekoladek.
Ngdy nie wiesz na co trafisz :) - Sam sobie odpowiedziałeś. , Dexter 17/04/07 07:06
"Teraz wreszcie mogę sobie pozwolić na prawdziwy system"
Czyli XP. Na Vistę w firmie IMO za wcześnie.Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX! - potwierdzam... , Jaceqp 17/04/07 22:59
... poza tym zasada nr1: po co ci wodotryski do pracy?R7-3700x/32GB/R6800 16GB
- a no niby tak , Milo 18/04/07 00:54
lecz nie ukrywam że ciekawi mnie bardzo Vista :) Ale chyba faktycznie eksperymenty w domu a do firmy kupię XP ... |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|