Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 20:17
 » mnih 20:17
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 62100 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Microsoft sprzedaje licencje na używanie Linuksa. , j23 23/04/07 20:19
Po Novellu, Fuji i Samsung kupiły od Microsoftu patenty, w których Microsoft między innymi... zezwala na używanie Linuksa! O co chodzi? Otóż Microsoft głosi, że Linux zawiera nielegalnie "własność intelektualną Microsoftu" i straszy firmy używające Linuksa lub piszące na niego soft, że będzie je ścigał sądownie. Problem w tym, że mimo nalegań społeczności Open Source, Microsoft nie przedstawił na razie ani 1 linijki kodu Linuksa, która rzekomo ma naruszać prawa Microsoftu. Coś tu równie śmierdzi, jak w aferze z SCO... Z drugiej strony wiele osób jest przekonanych, że to M$ chętnie kradł z Linuksa do Windy (zwłaszcza w obsłudze sieci), o czym świadczą np. błędy z przepełnieniem bufora, wykrywane w Linuksie, a następnie w Windzie... Niestety dowodów, z uwagi na brak dostępu do kodów źródłowych Windows nie ma, a dekompilacja jest nielegalna...
http://7thguard.net/news.php?id=5564

Dumny nosiciel moherowego beretu!
Me gustan tomar mis copas
Żubrówka es lo mejor!

  1. fantasta , RusH 23/04/07 22:12
    netkod W2k jest prosto z BDS, dekompilacja nie jest nielegalna, a M$ straszy bo w US mozna opatentowac WSZYSTKO, nawet kolo, wystarczy dodac "on a computer' albo "over the internet" :)

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  2. BDS , RusH 23/04/07 22:12
    BSD :P

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Swoja droga licencja bsd pozwala na duzo , guma 23/04/07 22:26
      Ciekawe czy M$ zamiescil gdzies w swoim produkcie informacje skad kawalek kodu pochodzi :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL