Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 61732 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Janosik górą , kicior 23/04/07 21:33
http://prawo.vagla.pl/node/7222
Może w końcu Płatnik nie będzie jedynakiem :]

  1. To dobrze, , j23 23/04/07 22:01
    tyle że teraz, po tylu latach, to wyrok "o pietruszkę". Weszła już dyrektywa UE, że od bodaj lipca tego roku wymagane są otwarte formaty i zapewne tylko temu zawdzięczamy "bohaterski" wyrok sądu, bo monopolu Prokomu i tak nie udało by się utrzymać. Ale nie dziw się, jak ZUS ogłosi np. że program będzie musiał mieć certyfikat zgodności, który wydawać będzie np. Prokom za drobną opłatą np. 50000zł... Widziałeś jak "zniesiono" monopol PGNiGe na rurociągi?...

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

  2. Wy się tak nie cieszcie , ligand17 23/04/07 22:40
    bo jak ZUS udostępni wreszcie ten protokół czy co tam potrzebne, to się okaże, ze jedynym zabezpieczeniem było utajnienie tego protokołu i dopiero będzie klops :-). Nota bene bardzo śmiesznie sie Wittlin wypowiadał przed tym sądem. Aż dziw, że go uznali za biegłego...

    1. bajki opowiadasz ... , Nebuchadnezzar 24/04/07 09:09
      gdyby chodziło tylko o bezpieczeństwo transmisji, to Prokom (ZUS) nadal mógłby sobie chować ten gówniany protokół i jednocześnie udostępnić Płatnika pod Linuxa, a tak mamy w kraju sytuację, że polski rząd ustawą zmusza polskich przedsiębiorców do kupowania produktów jednej jedynej komercyjnej firmy. Ta banda kretynów zasiadających w parlamencie ma mgliste pojęcie o urządzeniu zwanym komputerem, jak jeszcze im kazać odróżnić windows od linuxa to już nie na głowy pierd..lonej elity społeczeństwa polskiego.

      dupa na stołku, morda przy korycie...

    2. Jest na odwrót: , j23 24/04/07 09:24
      ten protokół jest znany, acz nieoficjalnie-został rozgryziony przez społeczność open source (zajęło to bodaj miesiąc). Gdyby opierał się na "tajności", a nie kluczu, już dawno wszyscy użytkownicy byli by podsłuchiwani.

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

      1. Być może , ligand17 24/04/07 09:38
        mnie to nie interesuje, bo się z ZUSem nie rozliczam w żaden sposób.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL