Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:53
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64896 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Może są chętni na pracę w Katowicach? , jenot 24/04/07 17:52
Znajomy poszukuje pod swoje kierownictwo.
Na początek 2300 brutto na łapę.
Praca stabilna 8 godzin/dzień o godzinie 15:00 wolne i zapominamy o pracy. Jest to poważna instytucja działająca od lat na Śląsku.

Zakres obowiązków:
Administracja siecią - inaczej to ujmując :
podłącz/odłącz komputer do switcha, pociągnij kabelek, zmień treść na stronie www (wystarczy umieć pisać na klawiaturze i czytać) jak potrafisz zrobić tekst bold i center w html to masz już premie :-)

szczegóły pod
gg: 988967
tlen: mbfr3qlm

Mój podpis max 100 zanaków,
zabroniony spam oraz reklama.

  1. chyba chciałbym z Tobą porozmawiać na ten temat :) , PaszkfiL 24/04/07 18:19
    odezwe się jutro na gg :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. pensja , McMi21 24/04/07 18:26
    w końcu brutto czy na łapę ? :>

    1. jak wyjaśni się kwestia "na łapę" , Ramen 24/04/07 18:27
      to też się odezwę :)

      Tu był podpis

  3. .'. , ::LinX:: 24/04/07 18:29
    Cos czuje ze beda mogli sobie przebierac w ofertach ;) Sam byłbym zainteresowany... :D

    MacBook Air 13,3

  4. ja byłem pierwszy :P:P , PaszkfiL 24/04/07 18:30
    hahaha :D:D będzie licytacja o prace :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. .'. , ::LinX:: 24/04/07 18:34
      Ale ja pierwszy szybciej sie odezwalem na GG ;) hehehehe

      MacBook Air 13,3

      1. zdziwiłbyś sie ;) , PaszkfiL 24/04/07 18:36
        heheheh

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

        1. .'. , ::LinX:: 24/04/07 18:38
          Domagam się wydruków z fotokomórki ;) lol

          MacBook Air 13,3

          1. hehe :) , PaszkfiL 24/04/07 18:39
            nie ma takiej opcji :D musisz uwierzyć na słowo :D

            o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

            1. .'. , ::LinX:: 24/04/07 18:40
              Coś czuje że bez komisji śledczej się nie obejdzie... :P

              MacBook Air 13,3

              1. no też tak sądze :) , PaszkfiL 25/04/07 10:05
                trzeba zwołać komisje :)

                o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  5. 2300 brutto ... , jenot 24/04/07 18:31
    BRUTTO 2300 żeby nie było wątpliwości - czyli na łapę mniej.

    Mój podpis max 100 zanaków,
    zabroniony spam oraz reklama.

  6. napewno placisz za malo , Iza WGK 24/04/07 18:45
    znajac boarda

    How fortunate the man with none ...

    1. Na PEWNO płaci za mało , Ramen 24/04/07 19:23
      znając boarda ... :)

      Tu był podpis

    2. Izo... gwałcisz moje oczy , Grocal 24/04/07 22:44
      8.x ;)

      Na pewno, na razie, w ogóle...
      Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
      Ortografia nie gryzie!

  7. to moze ja , Dhoine 24/04/07 19:48
    wiesz ze w pracy daje z siebie 100% [lider z 544 pktami ;) ]

    1. Ty to się na komputerach nie znasz... , jenot 24/04/07 19:58
      ...

      Mój podpis max 100 zanaków,
      zabroniony spam oraz reklama.

      1. kuria.... , Dhoine 24/04/07 20:16
        zapomnialem :|

  8. Dla ułatwienia , jenot 24/04/07 20:01
    http://www.bankier.pl/...edzia/kalkulator_placowy/

    czyli to jest około 1600 netto

    Mój podpis max 100 zanaków,
    zabroniony spam oraz reklama.

    1. wystarczy , Franz 24/04/07 20:04
      odjac 30% i kalkulatory nie potrzebne ;) - pierwszy prog. (to tak na przyszlosc)

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

  9. to moze ja wskocze na miesjce tego kto sie zwolni, , Cadd 24/04/07 23:49
    zeby skorzystac z oferty jenota? szkoda tylko ze np. w proline nie chce studentow ;(

    Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
    zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
    google"

    1. no niestety :/ , PaszkfiL 25/04/07 12:37
      ja byłem ostatnim rzutem studentów ... udało mi się jednym słowem .

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL