Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:53
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64935 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[MP3] Jaki player na dzis ? , Mackie Messer 24/04/07 23:01
Yo,

Potrzebuje kupic odtwarzacz mp3. Zastosowania:

- bieganie ;
- silownia ;
- squash ;
- audiobooks ;
- czasem podroze metrem ;

Czego nie potrzebuje

- audiofilskiej jakosci dzwieku ;
- duzej pojemnosci 4-8 GB ;
- wypasionego ekranu ;

Shuffle odpada (audiobooki), a szkoda bo bylby idealny (ten klips), szczegolnie w czasie treningow. IPOD Nano 2GB ? Czy moze polecicie cos innego ? Pozdro!

"Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
F. Nietzsche

  1. Może po prostu , NimnuL-Redakcja 24/04/07 23:04
    iriver s10 lub cos jeszcze prostrzego jak Bellwoody/Korry etc.
    Powyższe propozycje tetsowane na TPC.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. A o co chodzi z audiobookami? , pachura 24/04/07 23:11
    To nie są po prostu MP3 ?

    1. no tak , Mackie Messer 24/04/07 23:15
      z niskim bitrate najczęściej.

      "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
      F. Nietzsche

    2. no i jeszcze o to , Seadog 25/04/07 13:45
      że przydałaby się opcja zakładki - wznawiania odtwarzania po przerwaniu od momentu przerwania, a jeszcze lepiej parę sekund wcześniej.

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

      1. hmm , bartek_mi 25/04/07 13:56
        szufla wznawia

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. grajpod jest dobry , kubazzz 24/04/07 23:11
    na pewno drozszy, ale fajnie sie go uzywa.

    SM-S908

  4. hmm , bartek_mi 25/04/07 09:49
    ipod shuffle - nano jest sporo wiekszy

    tez nie rozumiem o co chodzi z audiobookami skreslajacymi shuffla...

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. Zdaje się, że szufla , NimnuL-Redakcja 25/04/07 10:03
      odtwarza pliki tylko w kolejności losowej, zgadza się?
      Brak kontroli nad kolejnością odtwarzania lub samodzielnym wyborem skutecznie utrudni korzystanie z audiobooków, nie uważasz?

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. hmm , bartek_mi 25/04/07 10:23
        tak - zdaje Ci sie...

        http://manuals.info.apple.com/...eatures_Guide.pdf

        strona 16

        Note: If you’re listening to an audiobook, set the shuffle switch to repeat ([ikonka]) so that the chapters play in order.

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

        1. oho , Mackie Messer 25/04/07 11:03
          chyba mnie namowiles :)) Dzieki. (Chodzilo dokladnie o to co zasugerowal Nimnul).

          "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
          F. Nietzsche

  5. no to po wszystkim , Mackie Messer 25/04/07 14:33
    zakupiłem szufl-ade. Dzięki za pomoc Panowie.

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. najlepszy wybor , Piratez 25/04/07 18:40
      apple robi cudowne rzeczy
      mialem w reku ipoda 60gb...irivery i inne poprostu sie chowaja:)

      1. ja uzywam takiego codziennie i jedna rzecz iriver ma lepsza , kubazzz 26/04/07 22:01
        PLASTIK
        moj ipod [wprawdzie 30gb, ale to zadna roznica], wyglada jakby go czolg przejechal. Ekran porysowany potwornie. A jak go tylko nosze w torbie. Rysy powstaja od kontaktu z powietrzem.
        To mnie swego czasu mocno wnerwilo.

        SM-S908

        1. hmm , bartek_mi 26/04/07 22:33
          ponoc w nano 2 poprawili jakosc aluminium....
          ale ipod .5. dawno nie przechodzil zamian... co nie zmienia faktu, ze wlasnie na 30 ostrze sobie zeby

          dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL