Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 08:28
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 22286 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Kerio. , Robak 30/04/07 19:49
Ostatnio nie pojawia mi się ikonka kerio w trayu. Przeinstalowanie na nową wersje (4.3.744.0) nic nie dało (po deinstalacji zapodany skan za pomocą Registry Mechanic). Program działa, menadżer zadań pokazuje kpf4gui.exe oraz kpf4ss.exe. Gdy jakiś program chce się połączyć to wyskakuje okienko z możliwością ustalenia regułki. Brak ikonki = nie moge dostać się do ustawień programu. Spotkał się ktoś z takim problemem. Za pomoc z góry dzięki.

  1. inny problem z Kerio , Chucky 30/04/07 20:40
    czy ktos spotkal sie z tym ze kerio w wersji 4.x wywoluje w xp BSOD-y? bo co zainstaluje kerio na jakims kompie to sa wlasnie takie problemy...

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    1. nooo , john565 1/05/07 11:01
      cytat z readme


      -------------------------------------------
      4. KNOWN BUGS, LIMITATIONS, AND WORKAROUNDS
      -------------------------------------------
      [...]

      * There are known issues when using Sunbelt Personal Firewall and certain USB
      wireless network cards that may cause General Protection Faults.

      f*ck

      1. no wlasnie w tym problem ze , Chucky 1/05/07 12:05
        1 komp - lapek - bezprzewodowka wbudowana
        2 komp - buda - bez kart bezprzewodowych

        Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
        3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

  2. kerio - subeklt cos ostatnio zaczeło mi świrować , john565 1/05/07 10:49
    samo się wyłącza, moż jest jakiś błąd w nim, jak narazie pozostaje mi zassanie najnowszej wersji

    f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL