Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3975 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zamienic oznaczenie Stacja Dysków D: z Dysk lokalny E: , Dayne 5/05/07 14:04
Chodzi mi o to zeby partycje mialy oznaczenia C: i D:
A Stacja dyskow ma byc E:

Obecnie po podzieleniu dysku na dwie partycje
programem Partition Magic 8.0 jest nie po kolei.

Z gory dzieki za pomoc!
Pozdrawiam! Dayne

-= Quot capita tot sensus =-

  1. panel sterowania , waski 5/05/07 14:28
    narzedzia administracyjne
    zarzadzanie komputerem
    magazyn
    zarzadzanie dyskami
    prawym na dysku -> zmien litere dysku i sciezki

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

  2. Poradzilem sobie , Dayne 5/05/07 14:39
    w ten sposob, ze wylaczylem Stacje Dysków D:

    Skasowalem partycje E: i stworzylem ja od nowa jako D:
    Nastepnie po restarcie wlaczylem Stacje Dyskow ktora automatycznie otrzymala oznaczenie E:

    Ale dzieki za pomoc! Pzdr!

    -= Quot capita tot sensus =-

    1. trochę na około to zrobiłeś... , Jaceqp 5/05/07 15:54
      ... ale grunt że działa...

      Tak jak wyżej powiedziano - najlepiej posłużyć się zarządzaniem kompem... Zmieniasz napęd optyczny np na X, potem zmieniasz partycję E na D i na koniec X na E... Choć ja napędy optyczne 3mam dalej żeby mi się wszystko nie mieszało z pendrive'ami czy tymczasowo podłączanymi dyskami...

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

      1. dokladnie , waski 5/05/07 17:54
        ja mam pen-drive swojego na B ustawionego, a napedy optyczne X (dvd-rw), Y (cd-rw), Z (daemon tools) :)

        SNAFU
        Situation Normal, All Fucked Up

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL