Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10408 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nie mogę zainstalować windows 2000 ani niczego innego , Osjan 7/05/07 13:50
na laptopie Fujitsu Siemens CELSIUS H. Zainstalowany Windows wykrzacza się przy uruchamianiu niebieskim ekranem z informacją: INACCESSIBLE BOOT DEVICE 0x0000007 i coś tam. Hdd nie daje się sformatować chociaż acronis true image pokazuje po dłuższym czasie strukturę katalogową ale nie mogę ani zrobić kopii zapasowej ani jej odtworzyć. No i każdy soft do odczytu logu SMART podaje dla dysku REALLOCATED SECTOR COUNT: Próg Wartość Najgorsze Dane
odpowiednio: 50 1 1 1023
Prognoza błędu: nieuchronna utrata danych.
Laptop przy pracy bardzo głośno skrzeczy.
I pytania:
1. jak go naprawić??
2. Czy padnięta bateria i powyższy dysk w czasie gwarancyjnym podlega wymianie?
  1. nie da się, trzeba na gwarancję , john565 7/05/07 13:56
    bateria ma najczęściej rok gwary, reszta 2-3 lata w zależności od producenta, dyskowi i danym raczej powiedz papa

    f*ck

  2. pada ci dysk najprawdopodobniej ... , Nebuchadnezzar 7/05/07 14:01
    chociaż błąd INACCESSIBLE BOOT DEVICE 0x0000007 nie musi być związany z fizycznym uszkodzeniem nośnika ale w twoim przypadku pewnie tak jest. Odpal "chkdsk" z konsoli odzyskiwania (odpalić system z płytki instalacyjnej win2000) jeśli znajdzie bad sectory (komunikat: REALLOCATED SECTOR COUNT świadczy o tym że masz już jakieś) to taka wada podlega gwarancji. Soft diagnozujący producenta dysku prawdę powie.

    dupa na stołku, morda przy korycie...

  3. zastanawiajace , Kenny 7/05/07 14:01
    1. Serwisem...?
    2. Odpowiedz w karcie gwarancyjnej.

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL