Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18305 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wieszanie kompa po zapisaniu ustawien biosu wrr , MARtiuS 7/05/07 23:48
Witam

Plyta Mercury na KT600, kupiona na allegro "100% sprawna" po zapisaniu ustawien biosu i restarcie miga znaczek "_" i tyle.
Gdzies przeczytalem ze dzieje sie tak gdy padniety jest jakis kondensator. Te na plycie wygladaja idealnie.

Ktos sie spotkal z takim problemem lub wie jak do tego podejsc?

feci, quod potui, faciant meliora
potentes
GG 617689

  1. Wyłączyć kompa , Mademan 8/05/07 01:07
    Zresetować CMOS-a przez zworkę na płycie i dać znać czy się odpala.

    1. zworka pomaga , MARtiuS 8/05/07 08:43
      ale pozniej historia sie powtarza.

      feci, quod potui, faciant meliora
      potentes
      GG 617689

  2. a wogole ci wstawala , Chucky 8/05/07 07:59
    od 'nowosci'? moze ci sprzedal bubla...

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    1. moze bubel , MARtiuS 8/05/07 08:44
      ale nim bede reklamowal chcialbym wykorzystac wszystkie mozliwosci poradzenia temu problemowi.

      feci, quod potui, faciant meliora
      potentes
      GG 617689

  3. ja się spotkałem z takimi objawami ... , Nebuchadnezzar 8/05/07 08:41
    ale to było w przypadku innej platformy: płyta "teoretycznie" obsługiwała procesor który próbowałem na niej odpalić i dawało to takie efekty (zakładam że przed zapisem ustawień np. FSB jest ustawione prawidłowo). W twoim przypadku zaktualizuj BIOS, sprawdź płytę na innych podzespołach.

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. no wlasnie , MARtiuS 8/05/07 08:45
      dzis bede upgraedowal bios jak pomoze to fajnie jak nie to lipa

      feci, quod potui, faciant meliora
      potentes
      GG 617689

      1. a jaki procesor próbujesz odpalić? , Nebuchadnezzar 8/05/07 08:53
        bo może być jeszcze inna bajka, ale od tego trzeba zacząć.

        dupa na stołku, morda przy korycie...

  4. licze wlasnie na to ze w procku nadzieja , MARtiuS 8/05/07 11:00
    bo jest to sempron 2200 ktorego bios z tej plyty nie rozpoznaje tzn pokazuje athlona xp 1800. Jednak na stronie producenta plyty jest nowsza wersja ktora poznaje semprony. Mama nadzieje ze to pomoze.

    feci, quod potui, faciant meliora
    potentes
    GG 617689

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL