Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19012 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zestaw do 1000zl (bez monitora) , Góral 8/05/07 12:05
Skladam tesciom zestawik do surfowania po internecie, mam sie zmiescic w 1000zl, czy ten zestawik wydaje sie wam rozsadny?

ECS Geforce6100SM-M - 156.22
AMD Athlon 64 3000 Socket AM2, 90nm BOX - 182.59
Kingston 2 x 512MB 667MHz DDR2 Non-ECC CL5 DIMM - 148.33
Dysk Samsung Spin Point P120S SP1603C, SATA 160GB - 175.95
Lite-On Super AllWrite 8xDVD+RW, 6xDVD-RW, 8xDVD+R - 91.54
Obudowa ATX 300W - 165.49

W sumie 920zl, czy warto na czyms oszczedzic dla X2?

  1. wg mnie , J@rek 8/05/07 12:15
    do internetu to dobry jest Athlon XP + 512 ramu.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. niby tak , krogulec 8/05/07 12:39
    tylko, ze nowy sempron ze sklepu moze byc tanszy od Athlona Xp z Allegro :-)

    X2 do takiego zestawu to przerost formy nad trescia, ale moim zdaniem nawet w bardzo tanim domowym zestawie do zastosowac ogolnych nie warto rezygnowac z osobnej karty graficznej. Lepeij chyba kupic cos takiego:

    Płyta główna AMD AM2 Gigabyte GA-M61SME-S2 s.AM2 199,00
    Procesor AMD AM2 Sempron 64 3000+ Manila AM2 BOX 105,00
    Obudowa Big Tower ATX 300WAT 155,00
    Pamięć DDR2 DDR2 1GB PC2-5300 (667MHz) 129,00
    Dysk SerialATA Seagate ST3160811AS 160GB sATA II 185,00
    Grafika PCI-E Gigabyte 7300GS 128(256)128Bit PCIE DDR2 185,00
    Nagrywarka Lg DVD Recorder GSA-4167B OEM 99,00
    razem brutto: 1057,00
    Jesli chwilowo zrezygnujesz jednak z tej osobnej karty graficznej to wyjdzie nawet taniej niz twoja propozycja

    1. Niby tak , J@rek 8/05/07 12:51
      ale na allegro świat się nie kończy i wcale ni musi być droższy... można kupić za grosze płytę + procek + pamięć. Do tego jakiś dysk 80GB (może mniejszy, ale czy znajdzie się coś w miarę wydajnego?).
      Do tego firmowy zasilacz i dobrej jakości LCD. wszystko zamknięte w jakiejś małej obudowie i mamy bardzo fajny zestaw do netu.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. plus oczywiscie jakies ciche chlodzonko..... , rulezDC 8/05/07 21:54
        i wszyscy beda zadowoleni

        koniec koniec koniec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL