Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40199 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zalogować się na sieciową Windę na wybranego użytkownika? , zozol 9/05/07 22:09
jak odpalam z Start->Run coś takiego: \\komp2
a na tamtym kompie jest odblokowane konto Guest bez hasła to mi automatycznie loguje się na tego gościa nie pytając o hasło. Jak mam się zalogować na jakiegoś innego usera? Oba kompy to XP Pro

  1. eee , waski 9/05/07 23:13
    Jak wpisujesz \\komp2 to wcale sie nie LOGUJESZ tylko przegladasz udostepnione zasoby komputera o nazwie komp2.

    Jesli jakies zasoby sa tylko dla danego uzytkownika i konieczne jest podanie hasla, windows zapyta o nie.

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    1. a jesli chcesz pracowac na zdalnym komputerze , waski 9/05/07 23:18
      to zainteresuj sie np. podlaczaniem zdalnego pulpitu (narzedzie wbudowane w windows) albo vnc

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

    2. nie do końca tak jak mówisz , zozol 9/05/07 23:53
      chodzi mi o przeglądanie plików na innym kompie a nie o żaden zdalny pulpit.

      Jak jest włączony Guest to bez pytania o hasło wchodzę na udostępniony katalog na drugim kompie, ale ustawienia są takie, że np. nie mogę wchodzić do podkatalogów. Jeśli wyłączę konto Guest to przy próbie wejścia pyta się o login i hasło i wtedy mogę się zalogować np. na Administratora i mogę przeglądać pliki z jego uprawnieniami i wtedy mogę wchodzić do podkatalogów. Chciałbym mieć możliwość zalogowania się na Administratora nawet jeśli konto Guest jest włączone.

  2. sproboj , biEski 9/05/07 23:40
    //komp2/c$ powinno pojawic sie okienko dialogowe do logowania
    bedziesz mial dostep dyskow kompa i nic wiecej

    1. no niby działa, ale to chyba jest dookoła , zozol 9/05/07 23:55
      jeśli dobrze myślę to działa dlatego, że Guest nie ma jakichś uprawnień do zasobu "$c" i dlatego winda prosi o zalogowanie się na innego usera. Może to rzeczywiście jedyny sposób.

      dzieki!

      1. no bo c$ to sa zasoby dostepne tylko , biEski 10/05/07 00:03
        dla uzytkownikow z grupy administratorzy
        oczywiscie masz rowniez dostep do innych dyskow nietylko do c

        1. aha , biEski 10/05/07 00:04
          jesli udostepnisz jakis katalog i dasz dostep do niego tylko dla jakies grupy to tez bedzie pojawiac sie to okno logowania

  3. moze tak: , Glock19 10/05/07 10:42
    net use z: \\komp2\informacje "haslo" /USER:uzytkownik /PERSISTENT:no

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL