Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48399 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kłopocik z tempem otwierania onetu. , mr.weak 10/05/07 17:22
Problem wygląda tak, że w IE 6 i FF niesamowicie wolno ładuje się onet. Przeglądarka ładuje do pewnego momentu stronę (jeszcze nie ma zawartości widocznej) i staje na dłuższą chwilę. Sama strona chodzi poprawnie w kwesti wyświetlania treści choć linki w jej obrębie też ładują sie równo wolno. Problem znika jedynie pod FF gdy wyłączę obsługę języka JavaScript i Java ale oczywiście nie jest to rozwiązaniem:-). Wtedy pod FF śmiga błyskawicznie. IE mimo wyłączenia w zaawansowanych javy nie przyspiesza z onetem jak FF. Inne witryny raczej działają w normie. Wiem, że ten onet nie jest koniecznością ale jak to znajomej wytłumaczyć:-). Dzięki za jakieś pomyłsy co z tym zrobić. System XP Pro SP2, java z sunów. CWshrederrem i AdAwarem jedynie przeleciałem system. Samo zjawisko od pewnego czasu się pojawiło a sprzęt i system chodzą prawidłowo.

Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
pogrubasić.

  1. nie tylko u ciebie , Paolo 10/05/07 17:28
    u mnie to samo FF, IE7 i Opera

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. onet , PaKu 10/05/07 17:32
    szwankuje juz od jakiegos czasu

    bez podpisu

    1. z tym, że na tym łączu... , mr.weak 10/05/07 17:34
      ... mam jeszcze inne 4 sprzęty i na nich w tym samym czasie tyra idealnie onecik. A łącze to adsl 512 z tpsa. Acz też się zastanawiałem nad winą po stronie onetu lub łącza :-)

      Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
      pogrubasić.

      1. a i jeszcze 1 tzn. , mr.weak 10/05/07 17:35
        może to wina jakiegoś update'u z WU

        Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
        pogrubasić.

  3. a nie jest to czasem , Xavier 10/05/07 17:59
    wina javy? Mam cholerne problemy z najnowsza wersja.

    "ja nie jestem agresywny - agresywność:
    jeden"

    1. też zauważyłem, że po aktualizacji , DmK 10/05/07 18:11
      coś onet i parę innych stron nie całkiem śmigają jak powinny. Mam dialog 2 mb, a czasem w trakcie wczytania strona ma taki dziwny przestój...

    2. tez na jave stawiam , Paolo 10/05/07 18:14
      jak ostatnio chce uzywac komunikatora z przegladarki opartego na javie to mi przegladarka sie wiesza, wywala itp. I jest to niezalezne od przegladarki.

      Zycie jest jak pudelko czekoladek.
      Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  4. możliwe, że java , mr.weak 10/05/07 21:34
    ale na 4 się tak działo od pewnego czasu i obecnie na 6 tak się dzieje (jeśli numerologie z sunów dobrze pamiętam:-]) :-)

    Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
    pogrubasić.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL