Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48271 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kłopoty z torrentami od paru godzin , ulan 10/05/07 20:00
do paru godzin mam problemy z podłaczeniem się do jakiegokolwiek trackera torrentowego, co ciekawe sprawdzałem na różnych systemach (win xp, vista64), na różnych klientach (azureus, utorrent), na rożnych stonkach (polistracker, haeventracker, bitmetv, hdbits). kombinowałem na rożnych ustawieniach sieci, wyłaczyłem firewalla i nic.
utorrent przy stratsie trackera pisze mi: "połaczenie przerwane przez peera"
azureus zaś: "offline(SocketException:Connection reset)
I oczywiście nie idzie nic ściagnać...

Czy jest możliwe, że mój dostawca internetu (kablówka Aster) coś pokombinował i po blokował jakoś torrenta??
emule jeszcze dziala...

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. no w zasadzie , kubazzz 10/05/07 20:16
    to wszystko wskazuje na to, ze dostawca internetu cos namieszal.
    W utorrent jest opcja szyfrowania pakietow, moze pomoze?

    SM-S908

  2. hmm , tommi 10/05/07 22:05
    aster i wsio jasne
    zaczeli blokowac p2p
    mzoesz przez proxy laczyc sie z trackerem , tak jak tu podobno dziala bez zarzutu : http://images20.fotosik.pl/...0ef91147450c07fd.jpg

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    1. hmmm2 , ulan 10/05/07 22:47
      niestety nie zadziałało....

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. ooooo zadziałało , ulan 10/05/07 22:53
        trzeba było zrestartować klienta torrentów

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

    2. aster i wsio jasne , RusH 11/05/07 00:47
      co jasne?
      http://www.demonoid.com
      User profile
      Downloaded: 214.07 GB
      Uploaded: 173.72 GB

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

      1. hmmm to zobacz to , ulan 11/05/07 09:12
        http://aster-forum.info/
        tam na górze jest cuś takiego:

        "Drodzy użytkownicy, z tego co zauważyliśmy aster zaczyna kombinować z blokowaniem p2p, jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek problemy (głównie w sieci BitTorrent) z połączeniami to sugeruję odwiedzić ten temat:"

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

  3. Pytanie do ludzi posiadajcych net z Aster , ulan 10/05/07 22:37
    działają wam torrenty???
    sprawdziłem jeszcze torrenty.org (czyli tracker nierejestrowany) i też nie działa...

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. Ten akurat wymieniony działa , Stone 11/05/07 13:48
      nie ściągałem z tamtąd torrenta bo nie mam konta.
      Zauważyłem za to problemy z thepiratebay.org. W penym momencie przestła się odpalać, pokazywać wyniki. Teraz działa poprawnie, zobaczymy jak będzie zachowywał się dalej.

      Pozdrawiam

      Stone aka S1one

    2. .:. , Shneider 11/05/07 14:39
      dzialaja.

      .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL