Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76041 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] jak telefon dla kobiety , Hawaj 14/05/07 17:33
Telefon ma być do kwoty max 250zł i najlepiej nowy.
Myślałem nad motorolą w220 lub samsung c300, chyba że macie jeszcze jakieś inne pomysły. dzięki za podpowiedzi

  1. Ja bym poradził , Padawan 14/05/07 17:50
    różowy.

    1. no i koniecznie , tommi 14/05/07 17:51
      wibrowac musi ;)

      Śmiech to najlepsze lekarstwo na
      wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

      1. jak dla blondynki , J@rek 14/05/07 18:10
        z jednym przyciskiem

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

      2. wodoodporny , wukillah 14/05/07 21:04
        bierz samsunga

        just d'oh it!

    2. Sie śmieję , Padawan 14/05/07 21:39
      ale jestem facet i mam różową motorolę.

      1. z klapka? :))) , Kenny 14/05/07 22:28
        666

        .:Pozdrowienia:.

        1. Bez! , Padawan 14/05/07 22:56
          :-]

  2. SE K300i? , zgf1 14/05/07 18:33
    Ja tylko tego bralbym.

    Leave me alone I know what I'm doing!

    1. bron panie boze , Nicholai 14/05/07 21:53
      przed tym szmelcem

      Kursy tańca www.estilostudio.pl

      1. szmelcem? a co w nim jest zlego? , zgf1 14/05/07 22:57
        mam ponad rok i dziala idealnie, moze wyjasnsz?

        Leave me alone I know what I'm doing!

        1. mialem ponad rok , Nicholai 15/05/07 06:57
          dokladnie rok i 2 miesiace (akurat po gwarancji dziwnym zbiegiem okolicznosci) i padly 3 klawisze (1,2,3) i joy (dol i prawo). znajomy tez mial i to samo mu sie stalo, tylko inne klawisze

          Kursy tańca www.estilostudio.pl

          1. ja jestem zadowolony, nastepny tel to na pewno cos , zgf1 15/05/07 15:08
            ze stajni SE, jednak sie zgodze, joy to nieporozumienie mimo, ze moj dziala bez zarzutu to wiem, ze to awaryjne...

            Leave me alone I know what I'm doing!

  3. o albo to: , zgf1 14/05/07 18:34
    http://www.allegro.pl/..._okazja_od_zlotowki_.html

    super maszynka...

    Leave me alone I know what I'm doing!

  4. miałem ten sam problem , Pawelec 14/05/07 20:18
    miała być klapka lub slider. SE w300 był ciut za drogi, samsung x200 i c300 e250 niewiele oferowały a wygrała nokia 6103. W sumie to żonce tak na aparacie nie zależało bo lubiła swoją motke v360 ale ta nie ma radia. Efekt taki że roczna motka leży w pudełku a nokia w kieszeni - barany zapomniały zrobić dziurki na smycz. Baby mają wysublimowany gust, ja się nie podejmuję doradzać. Ja doradzam parametrami a wygląd i tak króluje.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

  5. moja , Piratez 14/05/07 23:34
    kupila samsunga e380
    dla kobity idealny

  6. Czym różni się telefon dla kobiety i telefon dla mężczyzny? , Agnes 15/05/07 08:35
    Hm?

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. kobiecie , Piratez 15/05/07 09:22
      nie kupisz hummera tylko np 206-tke
      to samo dotyczy sie komorek:>

      1. Bo kobieta , Agnes 15/05/07 09:33
        to takie małe głupie zwierzątko.

        :D

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

        1. nie zawsze , elliot_pl 15/05/07 09:47
          male :D

          momtoronomyotypaldollyochagi...

          1. no fakt , Agnes 15/05/07 10:01
            celna uwaga :D

            Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
            Fizyk, a to jego Meta...

    2. użytkownikiem , Tony Soprano 15/05/07 11:10
      666

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL