Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 83935 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Słuchawki 5.1 do gier. , kazelo 15/05/07 12:39
Jakie polecacie sluchawki 5.1 do gier.
Znalazlem takie:
AERO 5.1:http://www.allegro.pl/..._kultowe_kino_domowe.html
Medusa 5.1:http://www.allegro.pl/...ewelacyjne_sluchawki.html
Zalman:http://www.komputronik.pl/...M_RS6F/pelny,id,8823/
Bylbym wdzieczny za odpowiedz.

  1. Creative cośtam HP - braciak ma i wymiatają. , Piro/Largo 15/05/07 12:44
    Nie pamiętam dokładnej nazwy, ale jak poszukasz to na bank znajdziesz.

    www.megatokyo.com

  2. tez nad tym myslalem, ale doszedlem do wniosku, ze lepiej dobre stereo niz taki wynalazek , chris_gd 15/05/07 14:30
    fakt, w grach to naprawde dobrze dziala ale juz sluchanie muzyki to lekka porazka i tutaj jak potestowalem firmowki
    (sony, sennheiser itp.) wybor padl na normalne stereo, jak sa dobre markowe to i stereo w grach spisuje sie znakomicie
    ale to tylko moej zdanie, jak juz chcesz 5.1 to ten Zalman jest calkiem calkiem

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. popieram... , tytan 16/05/07 00:38
      dobre stero w w markowym sprzecie bedzie gralo i dawalo znacznie lepsze efekty niz "mega, elo, jazzy 17.1" w sluchawkach za 200zl.

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

  3. mam Aero 5.1 , McSlavko 15/05/07 15:56
    niestety pod kartą Audigy2 nie grały za specjalnie (?) na drugim komputerze mam Audigy 4(a to niby sprzetowo prawie to samo co A2) i tam sie spisują wyśmienicie, ale popieram kolege chrisa, lepsze dobre stereo aniżeli takie kombinacje, naprawde ciezko sie do tych 5.1 przyczepić, dobrze leżą, świetny mikrofon, dzwięk (Audigy4) w grach znakomity, w filmach DVD również, ale muzyka brzmi..hmmm....dziwnie.

    Powered by 4x4

  4. 123 , malcolm_x 15/05/07 17:07
    na samym dole w tym poscie:
    http://board.counter-strike.pl/...asc&start=45
    sa screeny dosc fajnego artykulu na temat sluchawek 5.1. moze to Ci pomoze w wyborze.
    pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL