Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92153 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] kupowal ktos w tym sklepie? , Deus ex machine 15/05/07 21:20
Blue Mobility - chce tam kupic laptopa, przeczytalem duzo pozytywnego o nich, a moze ktos z boardowiczow u nich kupowal i moze sie wypowiedziec.

Pozdrw.

"Uti non Abuti"

  1. ja kupiłem 2 tygodnie temu tam laptopa , digiter 15/05/07 21:32
    opinia pozytywna jak najbardziej zasłuzona. Bardzo dobry kontakt- odbierają telefony i odpowiadają konkretnie. Wpłaciłem kasę z góry i po 2 dniach wysłali. Mogli wyslac od razu, ale chciałem zeby na miejscu zainstalowali windowsa XP. Laptop solidnie zapakowany, dodatkowo dostałem gratis torbę i mysz. Sprzedają również na allegro
    http://aukcja.onet.pl/..._auctions.php?uid=3461023

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. a jak wyglada gwarancja? , Deus ex machine 15/05/07 21:37
      bo wiem, ze d2d tylko czy to jest gdzies zapisane jakis osobny swistek? I jaki sprzet kupowales?

      "Uti non Abuti"

      1. gwarancja jest na 24 mce , digiter 15/05/07 21:56
        a na baterię 12 mcy. na bad piksele- 4 uszkodzone. Jesli sprzęt się rozwali to wysylasz do nich na ich koszt. Oczywiscie jakiekolwiek uszkodzenie mechaniczne nie podlega gwarancji. Nie zauważyłem dodatkowych zapisów- gwarancja jest krótka i przejrzysta.
        Kupiłem ten http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=195640473
        Lepiej od razu kupić większą baterię bo typowa 4800 mAh trzyma tylko 2 godziny. Ciekawe jest to że laptopy tanieją tam co 2-3 tyg. Jesli teraz 200-300 zł ci brakuje to za miesiąc napewno cie będzie stać :)

        Piszcie do mnie per ty z małej litery

        1. ja szykuje sie na , Deus ex machine 15/05/07 22:19
          Compala HEL80 z T5600, chociaz nie wiem czy nie brac jednak T5500 bo nie wykorzystam tego proca .)

          "Uti non Abuti"

        2. hmm , LooKAS 16/05/07 00:20
          za baterie to sobie kaza slono placic (normalna cena to ok 235zl)... a te 350zl to jak rozumiem dodatkowa bateria a nie wyiana na wieksza?
          sprawa nr2. klawiatury w kadlubkach sa do dupy - strasznie luzne (w porownaniu np. z ibm, hp itd). ale za to kosztuja grosze - jakies 20zl.
          sprawa nr3 - bierz ASmobila, nie VBI intela - ta sama cena, a notebook jest czarny :) i dostaniesz naklejki z logiem na klape (niby nic, ale puste miejsce na logo wyglada tak sobie...). Ciekawe, ze asus oficjalnie sie do nich nie przyznaje, a biosy na swojej stronce maja do kadlubkow :)
          compal wyglada topornie ale mechanicznie jest ok.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL