Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 97193 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[HTML/CSS] Maksymalna wysokość : max-height - jak sie tego używa ? , grattz 16/05/07 20:24
Jak sie używa tej własności ?

Wpisuje w stylach

td.tabelka
{
max-height: 60px
}

Czy to jest dobrze wpisane ? Bo edytor Ked przypisuje temu dziwne kolorki ( nietypowe jak na wpisy w style.css) a na stronie nie widać pożądanego efektu.

...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  1. Już chyba wiem , grattz 16/05/07 20:42
    Tego nie można pisać w pliku style.css tylko
    w kodzie HTML
    style="max-height: 60px"

    ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  2. rany , celt 16/05/07 21:07
    poczytaj, jest tyle stron w internecie, można w księgarni kupić i czemu czepiasz się akurat tego elementu?
    Zacznij od najprostszego przypadku, zwykły CSS zawarty w html i CSS do którego się odwołujesz z pliku html. Później kombinuj z CSS1 a jak już się nauczysz to spróbuj z CSS2 (ale jest duże prpod że nie zadziała pod IE).
    Przykład - chodź nie wiem po co ci go podaje i po co ci jest to potrzebne
    <html>
    <head>
    <title>Styl definiuje maksymalna wysokosc elementu</title>
    </head>
    <div style="max-height: 2em;">
    Prosty test na max-height<br>
    Prosty test na max-height<br>
    Prosty test na max-height<br>
    Prosty test na max-height<br>
    Prosty test na max-height<br>
    Prosty test na max-height<br>
    </div>
    <div style="font: bold 24px Helvetica, Arial, sans-serif; color: green;">
    Ale jest to czesc CSS2 nie zadziala w IE co za pech<br>
    zmien 2em na 20em...
    <div>
    </body>
    </html>

    PS. mam takie pytanie - czy ty masz 14 lat?

    Everything should be made as simple as
    possible, but no simpler

    1. No i czemu ma służyc ten wpis ? , grattz 16/05/07 21:22
      Pokazaniu jaki ty wielki jesteś ? Pytałem tylko czy tą własność można zestawić w style.css
      Juz sobie poradziłem z problemem.

      ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

      1. nie ma niczemu , celt 16/05/07 21:32
        służyć, tylko robisz z siebie błazna

        Everything should be made as simple as
        possible, but no simpler

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL