Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101869 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Power DVD i HD DVD z dysku - jak ? , konto-usuniete1 17/05/07 18:50
Jak odpalic HD DVD w Power DVD ? Mam sobie super wypas plyte hd dvd NIN - cale 22 gb :D - ofc nie mam na czym tego wypalic :D jak to odpalic z dysku ? probuje wskazac w powed dvd poszczegolne pliki z folderu HVDVD_TS tam są .EVO .MAP i .BUP oraz 1 plik .VTI ale to nic nie daje .. Power dvd wer.7.2 ultra.
Moze ktos umie pomoc? aha jest jeszcze jeden folder ADV_OBJ a tam pliki z rozszezeniami .aca .xmf
pliss help -tak bardzo chcialbym zobaczyc to dvd...

Nine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)

  1. hmmm , zeb 17/05/07 21:10
    to bedzie bardziej zgadywanie niz porada :P Moze sprobuj te plyte zamontowac w systemie programem typu daemon tools i byc moze wtedy power dvd zobaczy takowa plyte.

    Zack

  2. troszke ruszylem ale.. , konto-usuniete1 17/05/07 21:29
    zassalem power dvd 6.5 hd i jakos odpalilem -- ale skacze :D
    mam amd 64@3080 Mhz + R 1900XT + 2 gb ram. To jest 1080p material - niby jest to avivo w ati ale w powerdvd 7.2 byla taka opcja zeby to wykozystac a w 6.5 nie widze... jakies rady ?
    a moze 1080p nie daje rady na takim kompie ?

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    1. materiał... , DYD-Admin 17/05/07 22:30
      ...HD i Bluray czesto moze wymagać dwóch rdzeni.... zobacz czy Ci sie nie zapycha CPU... ja sprawdzałem kilka filmów HDDVD i BluRay na powerDVD 7.3 Ultra i niektóre się tkały na jednordzeniowym P4 3,7ghz HT i X1900XTX, za to na Core2Duo było ok...

      btw możesz też luknąć tutaj: http://twojepc.pl/news14275.html

      jak masz zgrane na HDD fimy, to PowerDVD wypuściło patcha który może uniemożliwić odwarzanie takich filmów z hdd...

      -- DYD

      1. czyli mowiac krotko , konto-usuniete1 17/05/07 23:54
        to cale avivo tak reklamowane przez ati to se mozna wsadzic w D ?
        Jutro sprawdze jak to bedzie smigac na laptopie z c2d.

        Nine Inch Nails to jest TO :)
        iRacing Driver :)

  3. DZIALA !!! , konto-usuniete1 18/05/07 18:57
    pomoglo zainstalowanie PowerDVD wer 7.3 ! :) i jest plynnie :) wiec narazie olać 2jajowe procki :D

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL