Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101876 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[FOTO] olympus e500 jaki statyw? , Nihilist 17/05/07 19:19
szybkie pytanie - jaki statyw bedzie pasowal do tego aparatu

kompletnie nie znam sie na tym (moze jest standartowy gwint?)

prosze o szybka odpowiedz bo kolezanka jest teraz w sklepie i pyta sie mnie "jaki statyw ojcu kupic?" :P

pozdrawiam

zważ se waflu gdzie się łamiesz

  1. Hmmm... , DJopek 17/05/07 19:32
    Gwinty są standardowe, więc w zależności od tego ile masz gotówki wybierz... Pamiętaj aby nie brać najlżejszego, bo stabilność takiego 'zestawu' nie będzie zbyt dobra. Osobiście polecę statywy Velbon, dobre statywy za niewygórowaną cenę.

    1. Aha , DJopek 17/05/07 19:32
      No i bierz taki gdzie jest szybkozłączka, aby błyskawicznie montować aparat na statywie kiedy tego potrzebujesz.

      1. dziekowac! , Nihilist 17/05/07 19:41
        o szybkozlaczce nie wiedzialem! jeszcze raz dzieki ;)

        pzdr

        zważ se waflu gdzie się łamiesz

        1. Jak ma byc względnie tani i dobry , NimnuL-Redakcja 17/05/07 23:03
          bierz Velbona z serii Sherpa. Strzez się tanich i popularnych - takich za 70-130zł, ktorych jest mnostwo na allegro. Przy pełnym rozłożeniu jest niestabilne nawet z komapktem.

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. ja mam wlasnie taki za 70zl , Olo 19/05/07 08:33
            i dla moich niewygorowanych wymagan sie sprawdza. Stabilnosc w warunkach bezwietrznych jest zupelnie znosna (dobry egz czy co?). Velbona nie kupilem chocby dlatego ze nie chcialem wydawac np. 300zl czyli prawie polowy ceny aparatu na cos czego rzadko uzywam.

            1. Oczywiście , NimnuL-Redakcja 19/05/07 12:26
              wszystko musi być z głową kupione.

              Gdyby nie wymyślono elektryczności,
              siedziałbym przed komputerem przy
              świeczkach.

      2. Velbon DF50 , BadBox 17/05/07 23:08
        od 2 lat posiadam Velbon DF50, posiada "szybko złączke".
        Wcześniej używałem do S5000 teraz wpinam E500.
        Wszystko działa jak należy, jest tani. Polecam.

        Pozdrawiam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL