Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51

 Dzisiaj przeczytano
 4910 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Obudowa - z zasilaczem u gory czy na dole?? , metacom 22/05/07 01:31
Stoje przed zakupem obudowy i mam kilka swoich typow - jednym z nich jest ANTEC p180.
Rozmawialem z YORGiem - jest, powiedzmy, szczesliwym posiadaczem tej obudowy - i pisal, ze mial problem z podlaczeniem swojego zasilacza...
Do tego zastanawia mnie, czy zasilacz polozony tak blisko dyskow (beda cztery) to dobry pomysl...
Jezeli ktos zna jakies minusy zasilki na dole obudowy to chetnie przeczytam...

Największą sztuczką Szatana jest to,
że ludzie w niego nie wierzą.

  1. hmmm , XiSiO 22/05/07 01:38
    mam ja...

    jest super...


    jak ma sie standardowego kompa.


    jak chcesz poszalec to musisz kombinowac ;) 8800GTX nie miesci sie, ja wywalilem koszyki na dyski, 2 dyski wsadzilem w obudowy scythe silent drive i wsadzilem przed zasilaczem na dole wyjmujac przy okazji jakas taka dziwna ramke metalowa. jest post na purepc.pl o tym.

    Za

    cicha, ladna, 12cm wiatraki

    Przeciw

    ciasna, ciasna, ciasna.

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. co do dyskow - tez mam 4 na dole , Yorg 22/05/07 07:25
    kabli do HDD jest sporo i jest ciasno - do tego dochodza kable od zasilacza, ale wentyl od HDD + ten dodatkowy wentyl w srodku (udalo mi sie go upchnac) tworzy tunel powietrzny

    3x samsung, 1x maxtor - maxtor zwykle jest cieplejszy o 2 stopnie a teraz temperature mam 31 (max jaka mialem to 35)

    GG: 1706185
    lub komórka :)

  3. zasilacz wrzuc na gore... , bajbusek 22/05/07 08:51
    to jest czesc ktora sie grzeje i wyciaga powietrze z obudowy... a cieple powietrze jak pamietasz z fizyki jest lzejsze od chlodnego wiec wedruje ku gorze...tam powinno byc wyciagane poza obudowe

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL