Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37948 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie n/t montażu zasilacza , Tolo 22/05/07 23:55
Mam pytanie, jak zamontować zasilacz, który ma u góry wiatrak a z boku kratkę wentylacyjną. Nie wiem czy ten wiatrak wciąga czy wydmuchuje powietrze bo jeszcze zasilacza nie montowałem. Ale waham się czy założyć go wiatrakiem do góry czy na dół. Żeby naklejka była normalnie to wiatrak musi iść do góry, tylko, że jeżeli wydmuchuje to ja w obudowie nie mam w tym miejscu otworu wentylacyjnego. Zaś jeśli zasysa to może lepiej by go było odwrotnie zamontować? Żeby ten wiatrak z obudowy ciągnął powietrze? Ale nie wiem czy zasilacz może działać będąc odwróconym.
Może podam namiary na ten zasilacz:
http://zenfist.pl/pID/1331.htm

;)

  1. nie liczy sie naklejka tylko , Gajdzi 23/05/07 00:08
    jak Ci pasuja sruby montazowe... - patrzyles moze...!? Bo u mnie tylko w jednej pozycji pasuja!

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

  2. wiatrak idzie na dol... , Gajdzi 23/05/07 00:09
    czyli tak jak na zdeciu tylko wiarak na dol (w strone plyty glownej)

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

  3. dobra, dzięki :) , Tolo 23/05/07 00:33
    Jutro się pobawię i spróbuję zamontować, jeśli wiatrak zasysa to faktycznie wiatrakiem na dół powinno być lepiej.

    ;)

    1. wez zobacz najpierw jak masz sruby... , Gajdzi 23/05/07 00:35
      a pozniej sie martw jak wiatrak bedzie...

      Ktos przy projektowaniu tego chyba o tym pomyslal... chodz czasami warto sprawdzic... (zobacz w ktura strone sie kreci i jak smogla sa polozone...)

      Pan Bóg bawi się z ludźmi w
      chowanego.
      On odlicza - ludzie się chowają...

  4. Zielonym do góry panowie ! Zielonym do góry !!! , Bart 23/05/07 00:50
    To tak tylko w naszym karaju czy na całym świecie ?

  5. no przeciez ten duzy wentylator , biEski 23/05/07 01:33
    wyciaga powietrze znad procka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL