Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 38144 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Brak sieci lub nie została uruchomiona , PalooH 23/05/07 07:20
Witam, na jednym z kompów w sieci podczas próby przeglądania otoczenia sieciowego wyskakuje komunikat

Nie można przeglądać sieci
Brak sieci lub nie została uruchomiona

net jest, inne kompy po IP widzi.
Czy może to być wina karty sieciowej, czy win po prostu jakoś sobie tą usługę wyłączył? :)

z góry dzięki za odpowiedzi

  1. Ktoś pewnie wyłączył , ligand17 23/05/07 09:24
    usługę Pomocnika TCP/IP i/lub NetBIOS.

    1. tak tylko nie napisal o jaki system mu chodzi.... , rulezDC 23/05/07 09:54
      w win98 moze nei ma serwera wins ustawionego, wlaczonej opcji netbios
      itp

      koniec koniec koniec

    2. gdzie to można właczyć ? , PalooH 23/05/07 10:05
      sorki, zapomniałem to jest w win xp proff

      1. Hmmm... , ligand17 23/05/07 10:39
        Mój komputer -prawy klawiszy-> Zarządzaj -> Usługi i aplikacje -> Usługi

        1. heh lubie obejścia :P , PalooH 23/05/07 11:05
          Ja w cmd wpisałem net start workstation, bo ta usługa chyba jest za to odpowiedzialna, ale wyskoczył komunikat wystapił bład specyficzny dla usług: 2250.

          Twoja metoda jest łatwiejsza :P, ale daje takie same rezultaty.
          Jeśli ktoś coś może pomóc to czekam dalej

          1. To pewnie , ligand17 23/05/07 12:30
            jakieś zależności. Wejdź w usługę stacji roboczej a potem w zakładkę zależności i zobacz, od czego ta usługa zależy i powłączaj te brakujące elementy.

            1. brak zależności , PalooH 23/05/07 14:55
              sprawdziłem na innym kompie wszystko jest tak samo, może uszkodzony jest plik svhosts.exe, ale to sprawdzę jutro :)

            2. niestety , PalooH 24/05/07 07:22
              chyba czeka mnie reinstal win :/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL