Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 38228 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Monitorem ( urwany kabel -kolory ) , Zryty_Berecik 23/05/07 10:12
Witam
mam do Was pytanko
jest sobie monitor Philips 107B który ma
z tyłu kabel niewyciągalny ( na stałe )
jak ponizej na fotkach w aukcji:
http://allegro.pl/...17_107b_100_sprawny_bcm_.html
Przy wtyczce tej ktorą się wciska do karty graficznej jest gdzies urwany kabel bo jest zaklejone to taśmą izolacyjną. Ktoś juz kiedys chyba tma grzebał przy tej wtyczce.
Chciałem kupić nowy kabel ale okazało się ze właśnie przy monitorze jest on wpięty na stałe.
Czy dam rade sam kupić wtyczke i polutować to ? troche w zyciu lutuje ...
No i sa jakies schematy ? jaki kabel gdzie przylutować ? Nawet nie wiem jak sie nazywa ta wtyczka ...? RGB? do katy graficznej ?

PLZ HELP ME :)

  1. Może to Ci pomoże: , Dexter 23/05/07 10:16
    http://www.hardwarebook.info/VGA_%2815%29



    Generalnie polecam:
    http://www.hardwarebook.info/Category:Connector

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. kup caly kabel... , Gajdzi 23/05/07 11:51
    i przelutuj w plytce monitora...

    Sadze,ze tak byloby najlpeiej... bynajmniej ja bym tak zrobil...

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

    1. Przynajmniej , Agnes 23/05/07 13:05
      ty byś tak zrobił przynajmniej.

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

      1. a powedz mi ze to trudniej... , Gajdzi 26/05/07 01:29
        bo jak dla mnie przelutowac wtyczke a kabel w plycie to bez porownania...

        Ale jak wyzej... przynajemniej dla mnie!!!

        Pan Bóg bawi się z ludźmi w
        chowanego.
        On odlicza - ludzie się chowają...

  3. myslalem jeszcze nad 1 rzecza , Zryty_Berecik 23/05/07 14:34
    uciac kabel jakies 20-30cm od wtyczki tej co wchodzi do grafiki
    miec osobny kabel vga i tec go uciac i tylko w miejscu przeciecia polutowac kabelki... bo chybatak bedzie lepiej i prościej niz lutowac przy wtyczce tej co wchodzi do grafiki...

    a moze ma ktos 128MB DIMM'ków albo 256 tanio sprzedac ?

    1. http://osk.polhost.pl/~wojtas/hercules , RusH 23/05/07 18:34
      1 przelutujesz spokojnie
      2 ile to jest tanio ? :)

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL