Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 20:20
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38

 Dzisiaj przeczytano
 46968 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Okazało się, że jestem lama.... problem z GF Winfast A6200 , irbar 24/05/07 18:00
No i kilka latek nieśledzenia na bieżąco boarda i niegrzebania w kompach wyszło na jaw.....

Miałe w domu śmieci, z których brat po załatwieniu procka (celek 2 GHz) chciał złożyć coś na kształ działającego kompa - nie wyszło.
Konfig jak w poprzednim poście (http://twojepc.pl/boardPytanie124836.htm), zasilacz w obudowie to Tracer 4Live/400 HR

Wentylacja w obudowie jest prawidłowa. Nic się nie nagrzewa powyżej przewidzianych norm. Problem w tym, że przy próbie odpalenia jakiejkolwiek gry komp się resetuje.
Jest sobie intro, wybiera się opcje gry, a przy ładowaniu pod sam koniec - reset. Temperatura grafiki nie przekracza wówczas 50 st. Inne odczyty w normie. Testowane na różnych sterownikach - detonatory od ok 6x.xx po najnowsze nV FW.

Szukałem w archiwum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi - w czym może tkwić problem?

[Admin: Skasowano]

  1. a zasilacz nie jest zbyt slaby? , zgf1 24/05/07 18:28
    123

    Leave me alone I know what I'm doing!

  2. pamieci przetestowales ? , bajbusek 24/05/07 18:29
    Jak tak to stawiam na ten zasilacz

  3. zasilacz i pamięci są OK , irbar 24/05/07 18:35
    . . .

    [Admin: Skasowano]

  4. a moze , mintaj 24/05/07 18:41
    po prostu karta jest walnieta w 3D?

    AMD: Do less in more time

    1. sprawdzales , mintaj 24/05/07 18:42
      ja w innym kompie?

      AMD: Do less in more time

    2. No właśnie... , irbar 24/05/07 18:44
      Też mi to przez myśl przemknęło... Przy odpalaniu DXDiag zawsze wyskakuje błąd dostępu do D3D... Ale nie chciałem tego do siebie dopuścić ;P

      [Admin: Skasowano]

      1. to moga byc jakies podejrzane stery do grafiki , bajbusek 25/05/07 08:57
        a nie walnieta grafika...

        1. sprawdzałem na kilku wersjach , irbar 25/05/07 11:19
          Instalowałem oryginalne z CD, kilka wersji ForceWare a nawet stare detonatory

          [Admin: Skasowano]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL