Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 20:20
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38

 Dzisiaj przeczytano
 47216 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

['] Hub DC MS-AGH przechodzi do historii :( , malcolm_x 24/05/07 22:40
http://images20.fotosik.pl/...c5e6eef91201eced.jpg
Po kilku nalotach policji na akademiki w Polsce admini msagh w Krakowie postanowili zadzialac przed pollicja i niestety zamykaja huba dc. :(
\"Ze względu na duże prawdopodobieństwo kontroli serwerów w akademikach,
od jutra adres dc.ms.agh.edu.pl, dc.ds5.agh.edu.pl będzie niedostępny.
DC zostanie oficjalnie zlikwidowane.
Jeżeli ktoś ma ciekawe pomysły na rozwiązanie kwestii dc od jutra,
to zapraszam do konstruktywnej dyskusji na forum.\"
pozatym polecam przeczytac artykul: http://miasta.gazeta.pl/...an/1,36001,4174449.html

  1. ;-) , malcolm_x 24/05/07 23:13
    [23:11] <Antares> PAMIETAM KIEDY SCIAGNĄŁEM PIERSZEGO PORNOLA Z DC......POCZUŁEM SIE WTEDY JAK KTOŚ ZUPEŁNIE WYJATKOWY:)

    [18:15] <cristo> widzial ktos te policjantki AXE.. to byla podpucha.. tu Cie pryska dezodorantem ale okiem patrzy czy nie masz jakiegos lewego softu

  2. hehe , Delete01 25/05/07 07:23
    oficjalnie zlikwidowany, a nieoficjalnie jak bedzie ?

    1. nieoficjalnie , malcolm_x 25/05/07 11:45
      mam nadzieje ze szybko cos uruchomia ;)

  3. wez uwazaj , MayheM 25/05/07 09:37
    z ta swieczka, bo wpadnie jakis bw*na i zrobi rozpierduche, ze palisz swieczke systemowi, a to az "jebie po oczach" :)

    no offence :) musialem....

    1. jedna świeczka to nie , Dabrow 25/05/07 09:49
      ale jakby było całe stado to kto wie (-;

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL