Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53284 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ZAJEBISTY film zara leci na TVP1 ! , Vetch 25/05/07 19:56
ZAJEBISTY film dzisiaj na TVP1 o 20.20. "Wyspa piratów". Imo dużo lepszy od innych "pirackich" filmów. Stary ale kultowy jak StarWars. Kto nie widział, powinien. Do TV MARSZ !

http://film.onet.pl/10391,,Wyspa_Piratów,film.html

  1. Jaaasne , Agnes 25/05/07 21:23
    super film.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  2. Obejrzany , McIsland 25/05/07 22:17
    zresztą jak zawsze gdy czas pozwala i jest w tv

    GTD ...

  3. supel, supel , Bart 26/05/07 00:02
    co za gra, jaki genialny scenariusz, rewelacja...

    1. Oj Barts nie ironizuj , McIsland 26/05/07 00:14
      stary prosty awanturnicki film, w dodatku o żaglówkach trochę :D

      GTD ...

      1. O żaglowcach nie żaglówkach , Agnes 26/05/07 07:39
        różni się to tym, że żaglowcem ciężej zrobić grzybka.

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

        1. hehe , PIvO 26/05/07 07:42
          jakies doswiadczenia w tym zakresie ? :)

          [A kiedy odetna siec]
          [Przestane istniec]
          [mail: p1vo@o2.pl]

          1. Bezpośrednio , Agnes 26/05/07 09:59
            nie, pośrednio raczej - w wyciąganiu z wody :)

            Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
            Fizyk, a to jego Meta...

        2. zrobić może nie , Dabrow 28/05/07 16:59
          ale na pewno postawić ciężej (-;

          !!!!!TO JEST SPARTA!!!
          !Tu się nic nie zmienia!
          ------dabrow.com------

    2. Rozumiem, że twoje poczucie gustu i estetyki , Vetch 26/05/07 19:47
      wybitnie góruje nad prostackimi zmysłami fanów mniej ambitnego kina. Mimo wszystko, dziękuję za fantastyczną, rzeczową, pełną konkretnych argumentów krytykę. Niech się schowa śp. Kałużyński. Do pięt ci nie dorasta.

      1. Hmmm , Poke 26/05/07 19:50
        Film bym mocno kiczowaty, z nudow obejzalem z zona kawalek i mielismy wrazenie ze to jakis polski serial. Na szczescie mamy dvd...

        09 sierpien 2008 - penitentiam agite

      2. nie obraź się , Dabrow 28/05/07 17:02
        ale raczej średnia krajowa ten film, zdecydowanie lepszy jest Karmazynowy Pirat (staaaaary ale jary - z Lancasterem), Bunt na Bounty (oba filmy - ten starszy i nowszy z Gibsonem i Hopkinsem) - Wyspa Piratow to taki średniak imho... Długie nogi Geeny Davies nie pomogą (-;

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

  4. Prawie dobrze rozumiesz... , Bart 9/06/07 15:44
    z wyjątkiem odnoszenia się do pana Kałużyński. Ja sie do niego ani do nikogo innego nie porównuję, więc nie wiem dlaczego Ty mnie porównujesz. Cała reszta o prostakach i mniej ambitnym kinie się zgadza. Mniej ambitne - delikatnie powiedziane ;)
    To że trafia do Ciebie takie płytkie i tandetne kino to już Twój problem, pozwól więc innym na własne zdanie.
    Twoje argumenty w postaci "ZAJEBISTY" nie dawały nadzieji na sensowna dyskusję. Po drugie dyskusja z kimś kto zachwyca sie takim kinem nie wydaje się sensowna.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL