Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60292 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Nowy rodzaj spamu na allegro , smichal 26/05/07 12:15
sprzedaje sprzet cb na allegro i dostalem juz kilka maili takich tresci:

od uzytkownika salva-konger
''Mam dla państwa propozycję reklamową.
Mogę reklamować
Państwa sprzęt na cb radio, forach samochodowych...Oferuję profesjonalne pisanie postów reklamowych i skuteczność. Mogę również reklamowa sklep internetowy, jeżeli takowy państwo posiadacie. Oczywiście będziecie mieli państwo wgląd do reklamy. Reklama będzie również polegać na umieszczaniu na forach bezpośrednich linków do państwa aukcji w serwisie allegro oraz rozpowszechnianie pastwa nicku wśród użytkowników forum.
Takie fora to masa potencjalnych klientów
Wystarczy ich tylko dobrze pokierować i naprowadzić do właściwego i odpowiedniego sprzedawcy. Ja również zajmował bym się wyrabianiem marki panu jako sprzedawcy. Zachwalał sprzęt jakościowo i chwalił pana jako godnego zaufania sprzedawcę.
Czy jesteście państwo zainteresowani ?
Żeby nie być gołosłownym to zakupie na allegro, żebyście mieli państwo możliwość wystawienia komentarza..........
Proszę o odpowiedź.........
W zamian zyczyłbym sobie an tene magnetyczną do cb (midland ml 145 lub inną podobną)''

i troche mnie to zaczynaja denerwowac tacy goscie bo potem ich pelno na boardach i innych forach i spamuja, a teraz jeszcze za to chca wyludzic sprzet, radio albo anteny a pewnie i inne rzeczy bo mysle, ze to nie tylko ja dostalem takiego maila. Nie wiem czy zglosic goscia na allegro czy go olac...

  1. Te coś dostałem... , Dexter 26/05/07 12:26
    Od jakiegos frajera, co się dopiero co zarejestrował, pewnie tylko po to, że by rozsyłać maile.

    Poszła odpowiedź: S_P_I_E_R_D_A_L_A_J___S_P_A_M_E_R_Z_E
    Dokładnie taka.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. napisz do obslugi allegro... , Gajdzi 26/05/07 18:15
    i goscia zablokuja... takie cos jest nie dopuszczalne!!!

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

    1. No i co z tego że go zablokują... , Dexter 27/05/07 10:16
      Gość nie ma iluś tam komentarzy, dopiero co założył konto tylko po to aby spamować. Zablokują, założy sobie drugie i tyle...

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

      1. no niby nie mozna miec wielu kont , Godmaker 27/05/07 23:51
        wiec nawet jak założy na mame tate babcie dziadka itd to z kazdym zablokowanym bedzie mu trudniej i moze sie ujek zniecheci

        ...:::| Think for yourself |:::...
        ...:::| Question authority |:::...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL