Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60133 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot/blog] slucham tego juz kolejny raz... , Holyboy 27/05/07 01:07
i nie mogę przestać - jak dla mnie rewelacja (aż czasem żałuje ze nie mam TV :))
http://www.youtube.com/watch?v=3LFWzf-UUsI
IMHO lepsze od oryginału :)

Strength is irrelevant.
Resistance is futile.
We wish to improve ourselves.

  1. tiaaaa.... , Bart 27/05/07 02:54
    Ciekawe co Cię tak zachwyciło ?
    głos ? - marny
    interpretacja ? - żadna
    ruch sceniczny ? - brak
    atmosfera/klimat - brak
    emocje ? - brak
    urocze fałszowanie ? - może właśnie to ?

  2. ile wypiłeś?, a może ścieżka zdrowia z arktyki poszła? , john565 27/05/07 03:06
    Nie umywa się do oryginału, który IMHO jest jedna z bardziej udanych piosenek lat 80' (chyba że to 70' lata)

    aranżacja - dno!
    wykonanie - dno!
    program ogólnie - dno!

    f*ck

  3. do oryginalu to dalekoooo , Ranx 27/05/07 07:38
    polecam ogladac szanse na sukces. kazdy tam jest lepszy:) i mniej podrasowany.
    TO (http://www.youtube.com/watch?v=1mRO8bs-BhQ) jest lepze od oryginalu:)
    (wiem ze bylo)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. a tego szukalem , Ranx 27/05/07 07:44
      i sobie znalazlem:)
      http://www.youtube.com/watch?v=wwmfbBTRYpg
      wtedy jeszcze nie byla piosenkarka. zreszta na poczatku mann mowi ze jej gdzies tam nie wyszlo:)

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  4. A mnie się podobało , DJopek 27/05/07 09:26
    jw.

    1. było... , john565 27/05/07 13:15
      to było okropne!

      f*ck

  5. To jakiś żart? , Rhobaak 27/05/07 11:41
    IMO bardzo słabe wykonanie.

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

  6. widze ze mamy tu prawie same Ele Zapendowskie :P , Holyboy 27/05/07 14:23
    Panowie mnie sie bardziej to podoba i już. Rozumiem, że dla Was wykonanie tego utworu przez Zdzisławę Sośnicką jest jedynym słusznym, ale nazywając występ Agnieszki Włodarczyk dnem i żenadą to widać pochopność oraz brak umiaru w waszych osądach. Po pierwsze dziewczyna miała tydzień na przygotowanie piosenki, a po drugie to jak nazwiecie to co prezentuje Edyta Herbuś?

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    1. aha , Holyboy 27/05/07 14:24
      mały prezencik dla fanów oryginału:
      http://www.wrzuta.pl/...wa_sosnicka_-_aleja_gwiazd

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL