Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2833 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bluetooth - jaki dobrze dzialajacy pod Viste ? , Portal 28/05/07 08:12
Witam
Poszukuje jakiegos Bluetooth USb aby dzialal pod Vista legalnie tzn aby mial unikalny adres MAC i jego oprogramowanie dzialalo dobzre pod Vista ( bez zadnych ograniczen testowym)
Czy ktos moze cos polecic sprawdzonego ?

  1. BLUETAKE technology , ZEFello 28/05/07 10:45
    BT 007SX

    ZeFeL
    ~ThE Sygnity TeaM~

    1. napewno on dziala , Portal 28/05/07 12:20
      z Vista - bo we wszystkich opisach jakie przegladnelem tego urzadzonka to tylko windows 2000/xp

  2. mi dziala BT007Ex , zorg 28/05/07 13:47
    na vista x64

    stack toshiba 5.10.06

    salsa merenqe bachata

    1. a na jakim oprogramowaniu , Portal 28/05/07 14:19
      dziala ? czy byl razem czy skas sciagales ?

      1. Przecież napisał , DJopek 28/05/07 14:38
        Oprogramowanie 'stack toshiba 5.10.06' - wersje 'ex' mają oprogramowanie toshiby, wersje 'sx' bluesoleil.

        1. oj przegapilem , Portal 28/05/07 14:46
          powiedz ktore oprogramowanie jest lepsze ?

          1. Wszystko od bluesoleila jest lepsze ;-) , DJopek 28/05/07 14:55
            Ja osobiście nie lubię bluesoleil, brzydkie graficznie, zawsze jak coś nie działało to BT był właśnie z tym oprogramowaniem. Całe szczęście do większości dongli BT da się używać oprogramowania widcomm, IMO o wiele lepszego. A Toshiba podobno jeszcze lepsza, sam nie używałem więc nie się wypowiem, ale z opinii na necie tak wyczytałem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL