Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2906 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Vista - problem z kalendarzem , obiwan 28/05/07 10:43
Ustawiam przykladowo jakis termin i o konkretnej godzinie kalendarz ma mi o tym przypomniec. W opcjach zaznaczam przypominanie wtedy gdy kalendarz nie jest uruchomiony. W chwili gdy ma przypomniec pojawia sie komunikat "Program kalendarz windows przestal d zialac". Proba wyszukania rozwiazania w trybie online nie pomaga. Szczegoly :
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: WinCal.exe
Wersja aplikacji: 6.0.6000.16386
Sygnatura czasowa aplikacji: 4549b140
Nazwa modułu z błędem: WinCal.exe
Wersja modułu z błędem: 6.0.6000.16386
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4549b140
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 0004d6ea
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.768.3
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 0480
Dodatkowe informacje 2: 68fd50070eb185653ebd9d9d232e37a0
Dodatkowe informacje 3: 0480
Dodatkowe informacje 4: 68fd50070eb185653ebd9d9d232e37a0

Bede wdzieczny za pomoc

...and justice for all

  1. wydaje mi się , Soulburner 28/05/07 10:46
    że jest to jakiś problem w polskiej wersji językowej - jeszcze na żadnym kompie z Vistą PL nie udało mi się poprawnie korzystać z Kalendarza. W wersji ENG - zero problemów...

    Zaczynają się zatem potwierdzać chodzące plotki, jakoby polska wersja systemu była jakaś porypana ;)

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. czyli mozna... , obiwan 28/05/07 10:58
      liczyc na to, ze wyjdzie jakas łatka.
      Dzieki.

      ...and justice for all

    2. hmm , Dabrow 28/05/07 11:07
      o XP tak samo mówiono... Trądzik młodzieńczy też przechodzi (-;Co do kalendarza - sprawdzę to w domu...

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

  2. jeszcze jedno pytanie, bo widze , obiwan 28/05/07 11:09
    ze kolega z Vista za pan brat :-)
    Mimo , ze jestem zalogowany jako administrator mam problemy z kopiowaniem plikow na dysk systemowy. Wszystko jest ok po wylaczeniu kontroli konta uzytkownika. Da sie to jakos inaczej obejsc ?

    ...and justice for all

    1. jasne , RusH 28/05/07 13:06
      cancel or allow?

      ;--)

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

  3. rozwiazanie problemu z kalendarzem , obiwan 28/05/07 11:26
    http://forum.dobreprogramy.pl/...opic.php?t=150585

    google zaczely dzialac ;-)

    ...and justice for all

  4. podepnę się , dFour 28/05/07 13:13
    dobry gadget z pogodą dla Visty EN ??

    1. mam fajny , Dabrow 28/05/07 13:52
      ze standardowej listy gadgetów Visty...

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL