Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 13009 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z kierownicą MEDION , slawq 29/05/07 22:08
kolega podrzucil do sprawdzenia kierownice MEDION dual vibration (..coś tam...) ponieważ u niego na prawie świeżym - 2 -tyg. XP SP2 nie chodzi. U mnie po podlaczeniu wykrylo nieznane urzadzenie, zainstalowale stery z CD i chodzilo, u jego brata podobnie. Odwiedziłęm go, okazuje się że również wykrywa jako nieznane urzadzenie, ale po wrzuceniu sterowników w opcjach dodawaniac kontrolerów gier niestety nic nie pokazuje. Komp na Athlonie 64, płyta jakaś Gigabyte - kupiony w markecie - Media -Expert ( zaplombowany). Probowalem poodpinac wszystkie urz. USB , nic nie pomagalo, stery z plyty dołączonej do MOBO sa wszystkie poinstalowane....co to może być ? Będę wdzieczny za jakąkolwiek pomoc.

ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

  1. Chyba trzeba zacząć od podstaw... , Argi 30/05/07 00:27
    czyli od instalacji urządzenia USB. POdałeś zbyt mało informacji o tym, jak to robicie. Więc kilka pomysłów :))
    - najpierw instalujesz sterowniki, a potem podpinasz urządzenie (ale o tym chyba wiesz...)
    - jeżeli nadal nic, spóbuj zainstalowacręcznie. Podepnij najpierw sprzęt, a kiedy wykryje nieznane urządzenie wskaż mu sterowniki na płytce. Jeżeli się domaga od razu, to tym lepiej, a jeżeli nic się nie dzieje to z Menedźera Urządzeń.
    Wiem, że to skrajna łopatologia, ale nie wiem, czy jesteś "w temacie" czy "no abla" :))))
    Pozdrawiam.

    1. no więc... , slawq 30/05/07 20:34
      u mnie na kompie najpierw podpiąłem , pozniej instalowalem stery i chodzi, co do instalacji sterow z cd , to na plytce jest tylko exec, probowalem wszyskiego, wierz mi... chyba dzis zrobie mu reinstalke i na golym sysie wrzuce kierownice

      ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
      hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
      791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL