Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45497 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GSM] Cyrograf a Kodeks Cywilny , Soulfly 3/07/07 20:27
Tak się zastanawiam...
W umowie pisze, że w przypadku rozwiązania umowy z opem będę musiał zapłacić karę w określonej wysokości. Umowa nic nie wspomina o odpowiedzialności opa w przypadku rozwiązania umowy przez w/w.
A kodeks w Art. 385 pkt. 16

OGÓLNE PRZEPISY O ZOBOWIĄZANIACH UMOWNYCH

W razie wątpliwości uważa się, że niedozwolonymi postanowieniami umownymi są te, które w szczególności:

Nakładają wyłącznie na konsumenta obowiązek zapłaty ustalonej sumy na wypadek rezygnacji z zawarcia lub wykonania umowy.

Czy stosując sie do tego można rozwiązać umowę z opem bez żadnych konsekwencji ?

delete dead.letter del dead.letter
dele dead.letter mc

  1. czy mogę przestać spłacac kredyt mieszkaniowy ? , seneka 3/07/07 20:42
    w umowie z bankiem nie zauwazyłem punktu, w którym bank płaci karę za zerwanie umowy.

    1. A co ma z tym wspólnego , Soulfly 3/07/07 21:01
      kredyt ?

      delete dead.letter del dead.letter
      dele dead.letter mc

      1. jemu chodzi o to , malcolm_x 3/07/07 23:43
        że to nie jest wazne czy to jest umowa z bankiem czy z operatorem gsm i zwiazku z tym takie rozwiazanie nie przejdzie, ale to tylko moja opinia. poczekaj moze jakis ekspert lub "ekspert" ;) sie wypowie. pozdrawiam

  2. ale to nie jest oplata za niewykonanie umowy , kreciak 4/07/07 07:35
    a rodzaj odszkodowania ktore pobiera operator za to ze Tobie dal tani telefon, spodziewajac sie zyskow z rachunkow placonych w okresie umowy, nie da rady

    si vis pacem para bellum

  3. w umowie jest napisane , zeusiasty 4/07/07 11:38
    no i (nie wiem jak inni operatorzy) umowę mam na czas nieokreślony w plusie, mogę ją rozwiązać bez konsekwencji w każdym czasie, a jedynie dodatkowe postanowienie jest za telefon, który dostałeś z upustem

    coś z prawa kumam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL