Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3077 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GSM] Prośba o kod do zdjęcia simlocka z n6610i , brygi 5/07/07 14:45
Imei: 355667/00/967695/5
Sieć to Era GSM
Soft RM-37

  1. kody , ThY 5/07/07 14:57
    #pw+749530065767246+1#
    #pw+248115263603125+2#
    #pw+402007426062415+3#
    #pw+898141213663554+4#
    #pw+436217454424624+5#
    #pw+725440443376756+6#
    #pw+804861320270075+7#

    http://www.trycktill.com/eng/unlock_swe.asp

    1. A czemy tam nie ma... , Doczu 5/07/07 15:17
      ... 6230i ? Czyżby nie dało się w ten sposób zdjąć locka ?

      1. ja zdejmpowalem dawno temu , dida 5/07/07 20:20
        wlasnie kalkulatorem

      2. da sie da sie , Yorg 5/07/07 22:14
        poczekaj na Nikite i zagadaj do Niego na priva

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. owszem ze i tym calciem , Nikita_Bennet 5/07/07 22:26
          da się zdobyc kod do 6230i ale są bardziej rozwinięte i pewne calculatory.
          ten jest jednym z pierwszych jakie poznalem gdy jeszcze nie mialem boxa.

          nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

        2. nie no - na razie nie mam potrzeby zdejmowania sima , Doczu 5/07/07 23:20
          A nawet wydaje mi się, że nie mam smoka, bo telefon kupowałem prywatnie.
          Ale tak z ciekawości zapytałem.

      3. ściągnij sobie , rrafaell 6/07/07 13:16
        program WorldUnlock Calculator, tam jest 6230i, przed chwilą sam sobie ściągnąłem smoka. Ale, żeby nie było łatwo, to musisz włożyć kartę sim z innej sieci, wpisać PIN tej kart i dopiero teraz wpisać wygenerowany kod.

        Użytkownicy wszelakich
        procesorów
        łączcie się. :-)

  2. a kod dostepu do pamieci.. , misial 5/07/07 23:23
    ktos moze wie jaki jest kod dostepu do pamieci N6610.telefon kupiony od kogos,wiec nie wiadomo jakie jest haslo.Sa moze jakies standartowe hasla do odblokowania?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL