Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 32529 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wywala blad ladowania systemu operacyjnego na Kompie z MS Windows SBS 2003 , SebaSTS 9/07/07 19:01
Podejrzalem partycje instalatorem WindowsXP i podstawowa C: nieznana, cala przestrzen dyskowa wolna. Od czego zaczac? Czy cos zdzialam narzedziami fixmbr i fixboot?
Sprawa pilna.
pozdrawiam

>-<

  1. raczej , ZEFello 9/07/07 19:12
    bym nie szedl w strone narzedzi fixboot - bo boot masz dobry tylko systemu nie ma, fixmbr raczej ok skoro sie proobuje odpalic - raczej bym zaczal od tego co sie stalo, ze system zniknal z dysku - byc moze chkdsk (zastanawiam sie jednak jak zrobic chkdsk jak nie ma partycji) - inna sprawa to za malo informacji o konfiguracji sprzetu - czy jest tam/byla jakas karta raidowa, czy moze byl soft-raid, itd itd - za malo inforacji sprzed tragedii i po dotyczacej samego serwera

    ZeFeL
    ~ThE Sygnity TeaM~

    1. poszedlbym , ZEFello 9/07/07 19:16
      w ta strone - i czujniej skanowal boarda :)
      http://twojepc.pl/boardPytanie126325.htm

      ZeFeL
      ~ThE Sygnity TeaM~

    2. nie ma raidu sprzetowego, , SebaSTS 9/07/07 19:23
      jesli mialby softwareowa to odpalilbym chyba z drugiego dysku (2x po 40GB). Ogolnie pojawily sie problemy z aplikacjami na serwerze, a po restarcie serwera wyskoczyl blad.

      >-<

  2. Naprawa płytą sbs'a 2003 , McIsland 10/07/07 01:07
    podobnie jak w XP, mój juz ma kope lat trzecia płytę i drugi proc na karku, śmiga jak stary

    GTD ...

    1. A no własnie bo XP'ekiem 2k3 nie podejrzysz , McIsland 10/07/07 01:11
      j.w. , jak się tam nawalczysz z uprawnieniami to może ale tak Ot to nie

      GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL