Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 39943 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Lenovo C200 - jaki ram , Olo 9/07/07 21:12
Witam!
Zastanawiam sie nad dolozeniem ramu do lapka bo 512MB przy zainstalowanej calej masie softu (XP, od visty trzymam sie jak najdalej ;-)) to troche za malo. Czy kupic 'zwykla' markowa (np. Kingston, Corsair) kosc czy zamowic dedykowana. Roznica w cenie to jakies 35zl ew. inaczej patrzac 40% Warto doplacac czy nie?

  1. Pamięci nigdy za dużo! , Blufox 10/07/07 01:35
    http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=31539
    Jest to chyba taki rodzaj ,możesz max. zainstalować 4 GB ,a 2GB to standard na dzisiejsze warunki więc ta opcja jest chyba najbardziej opłacalna cenowo i wydajnościowo. POzdrawiam

    Dexon

    1. ale pytanie tego nie dotyczy , Olo 10/07/07 08:20
      pokazujesz mi ram zwykly, niededykowany, poza tym 2 kosci a ja mam tylko 1 wolny slot. Wiem moge wyjac te 512ke co mam i sprzedac. Ale mi nie jest potrzebne 2GB ramu! Nic przesadnie wymagajacego na lapie nie robie, grac tez sie nie da a visty instalowac zamiaru nie mam. Wiec dylemat dotyczy co najwyzej 1 czy 1.5GB oraz dedykowana lub nie.


      Aha, nieco sie przejezyczylem w 1 poscie. Okreslenie 'cala masa softu' dotyczy wszystkiego co zapodal producent co sie laduje do traya czego efekt jest taki ze z 512MB na starcie windy zostaje wolnego niewiele ponad 100

  2. .:. , Shneider 10/07/07 08:53
    nie wiem jak bardzo plyta glowna tego lenovo ma wspolnego z ibmem.

    ale lepiej wziasc dedykowana.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. lepiej dedykowaną , Venom79 10/07/07 21:14
    na 100% będzie działać, a 35 pln to nie pieniądz, żeby się zastanawiać

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL