Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:04
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40465 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

JetReady 4.2 vs HP PCL 5c/6 z czym to sie je? HP 2700n vs HP 3600n , djkrystof 9/07/07 22:17
Ogladam drukarki HP 2700n oraz 3600n,widze ze praktycznie roznia sie one jezykiem wydruku,jednak nic mi to nie mowi,czy ktos pomoze mi w tej dziedzinie lub ma jakies sugestie dt powyzszego sprzetu? Maja drukowac cenniki,gwarancje,faktury i w zasadzie tyle,system pracy windows,programy corel,office,subiekt. Dobrze byloby aby drukarka po uspieniu dosc szybko sie z niego wybudzala i pytanie dodatkowe czy sa to drukarki troj czy jednoprzebiegowe?

pozdr.
Kriss

  1. eeee , ThY 9/07/07 22:22
    z tymi przebiegami to Ci sie chyba ze skanerami po'tegowało...
    majac drukary mono bez duplexu masz drukarki wybitnie 'jednoprzebiegowe' :)

    1. eee , djkrystof 9/07/07 22:38
      to sa drukary kolorowe,a chodzilo mi o nakladanie kolorow,czy sa nakladane jedno czy trzyprzebiegowo ;) bardziej mnie te jezyki drukarek interesuja

      pozdr.
      Kriss

  2. nie zebym sie znal , Ranx 10/07/07 00:40
    ale HP dziala na PCLu ew emuluje postscript.
    a jetready to cos z opcja sieciowa (wersja z n ma zewnetrzne jetporty:) znaczy serwey drukarkowe).
    drukarki roznia sie poza szczegolami - obciazalnoscia.
    w zasadzie warto wziac ta z wiekszym nr.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. mam , Jumper 10/07/07 20:36
    w robocie 3600dn (duplex i siec)

    drukarka "jednoprzebiegowa", jak jak kupowalismy kosztowala prawie 10k zl,
    w kolorze drukuje jakby lekko w zieleni,
    wybudza sie dluzej niz np hp1020 (dlatego ze sie kalibruje, czasami w trakcie wydruku),
    drukarka jest olbrzymia, i kupe waży,
    no i tonery, jak się któryś skończy to drukarka staje i trzeba kupic, do czarnego zamienniki sa, do koloru nie wiem, chyba nie ma

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL