Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40220 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Walnięta karta wifi? , Mute 9/07/07 23:04
Jest sobie karta zyxel cośtamcośtam na pcimci, nawiązuje połączenie, a potem szybkość skacze 1-54mbps. (raz 1, raz 24, raz 18 itd.)
Dosłownie skacze, co pół sek jest co innego. Zasięg też jakby gorszy (i skaczący).
Sugerowałem wywalenie na śmietnik, ale mnie strasznie męczą "czy da się coś zrobić".
Niezależne od komputera i odległości od AP. Sterowniki windziane oraz dostarczone z kartą.

Jakieś pomysły?

  1. ustaw predkosc na sztywno w sterowniku , waski 10/07/07 08:12
    Choc mysle raczej, ze jest padnieta... Zmiana predkosci zeby dopasowac sie do warunkow jest normalna, ale tak szybkie zmiany wskazuja ze cos jest nie tak.

    btw Ja tam sterownikow 'dostarczanych ze sprzetem' w ogole nie dotykam, tylko sciagam z netu najnowsze wersje i juz. Tobie tez tak radze :)

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    1. pomaga na 5sek , Mute 10/07/07 12:05
      później znowu lata, ale już w zakresie 1-ustawiona prędkość.

      Nic to, na śmietnik. Dzięki.

  2. Hmmm... , ligand17 10/07/07 09:51
    A jak mierzysz tą prędkość? W Windzie, czy jakimś programem?

    1. w windzie , Mute 10/07/07 12:04
      123

      1. To normalne , ligand17 10/07/07 17:05
        po prostu Ci się interfejs PCMCIA zatyka.

        1. hmm , Mute 10/07/07 17:31
          inne karty chodzą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL