Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40068 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[manual] podlaczenie USB pod MB (Epox ep-3pta) , ghostmc 9/07/07 23:09
Witam, potrzeboje podlaczyc port usb znajdujacy sie na obudowie pod moja stara plyte glowna (w temacie) jednak za bardzo nieorientuje sie ktory bolec jest zgodny... niestety nieposiadam do niej manuala i juz pol dnia szukam nigdzie w necie znalesc nie moge. Moze ktos ma lub mial taka plytkie i moglby narysowac lub zeskanowacz manuala grafike ktory PIN trzeba gdzie wepiac (chyba ze w np roznych plytach danego producenta stosowano ten sam uklad zworek ) ?

What a beautiful creature.
Wish him luck, boys.

  1. dwa pytania , Pawelec 9/07/07 23:26
    masz siakiś miernik U? Na płycie jest 9 czy 10 pinów? Jeśli 9 to pewnie jest układ std. czyli "+5V,-data,+data,GND" w obu rzędach tak samo. Jak 10pin to wtedy jest górny rządek od lewej do prawej a dolny od prawej do lewej. A do ustalenia początku użyłbywam miernika .

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

  2. dzieki za rade:) , ghostmc 9/07/07 23:30
    miernik mam a jest 9 pinow

    What a beautiful creature.
    Wish him luck, boys.

  3. Się bede czepiał , McIsland 10/07/07 01:14
    na stronie producenta manual nie leży ??

    GTD ...

  4. a wiesz ze mialem to mobo , Nikita_Bennet 10/07/07 09:36
    i podpinalem zwykly panel od usb dokupiony w jakims sklepie.
    jesli nie znajdziesz tego manuala to uderz na priva bo go gdzies mam.poza tym gratuluje plytki - mi tualatin 1,1 na 146 chodzil przez 3latka czy jakos tak

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL