Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18

 Dzisiaj przeczytano
 49017 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wroclaw - pytanie do mieszkancow - na jakiej ulicy jest dworzec PKS ? , Nazgul 11/07/07 10:39
A druga sprawa to co warto na szybko zobaczyc we Wrocku (bede mial jakies 4-5 godzin) ? Podajcie jakies ulice, ja sobie dodam do nawigacji. pozdr

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. odp... , mnih 11/07/07 10:43
    dworzec jest na ulicy suchej 1/11 zaraz obok dworca PKP wrocław główny. A jesli chodzi o to co warto zobaczyć to napewno rynek, ostrów tumski, zoo z hala ludowa... mysle ze wiecej w 4 godziny niedasz rady.

  2. tutaj masz dworzec pks , PIvO 11/07/07 10:49
    jest tuz za dworcem PKP (patrzac od rynku)
    http://maps.google.com/...017767&z=16&om=1

    A co warto? :) przejdz sie po deptaku miejskim zaczynajacym sie powiedzmy od ulicy pilsudzkiego i ciagnacym az do rynku)
    pozniej skocz na ostro tumski, mozesz odwiedzic panorame raclawicka albo muzeum narodowe jak masz takie ciagotki :)

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

    1. a gdzie autko zostawic ? , Nazgul 11/07/07 12:07
      na jakies ulicy najlepiej ?
      Bo musze z kobietka isc na Uniwersytet (czyli na rynek) wiec nie chcemy miec za daleko :)

      Sprostowanie - przyjade autem, dworzec chce zczaic dla dziewczyny jak bedzie jezdzic :)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. hmm , akustyk 11/07/07 18:30
        mozesz probowac na parkingu miedzy galeria dominikanska a poczta (czasem trzeba zulowi jakiegos zlocisza rzucic za "wskazanie miejsca", ale tak ogolnie to jest bezplatny :) )
        http://maps.google.com/...002526,0.005021&z=18

        drugie miejsce, blizej uniwerku, to Frycza-Modrzewskiego (taka zakrzywiona ulica :)
        http://maps.google.com/....005157,0.010042&t=k
        albo tak:
        http://plan.pl/...x.php?ulica=frycza-modrzewskiego
        zawsze sie cos znajdzie, a jest bezplatne. wjezdzac trzeba od Purkyniego

        http://akustyk.magma-net.pl

  3. bylo;) , tytan 11/07/07 11:17
    http://twojepc.pl/boardPytanie126317.htm

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL