Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84223 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

intel P33/G33 i P35 jakieś istotne róznice? , Artaa 16/07/07 11:15
sszukam jakiegoś porównania , ale ...

coś mi słabo idzie, płyty na G33 mimio że z grafiką są tańsze od P35 ,
czego im brak ;-) ?

  1. Hmmmm. , Mms 16/07/07 11:50
    www.intel.com/products/chipsets/G33/index.htm
    www.intel.com/products/chipsets/P35/index.htm

    Pozdrawiam

    1. no własnie ;-) Features and Benefits są podobne za wyjątkiem VGA , Artaa 16/07/07 11:58
      więc pytanie nadal pozostaje, są jakieś istotne róznice (poza VGA) ???

      1. hmm to podobnie trudno uchwycić jak różnica , ulan 16/07/07 12:34
        miedzy i975 a i965, niby 975 jest wydajniejszy, więcej może, ale jak się okazuje wiele zależy od producentów płyt co i jak zaimplementują. tu różnica powinna być kapkę większa, bo p35 jest przeznaczony dla wyższej półki, a g33 dla niższej (zintegrowana grafa, więc pewnie nie obsłuży crossfire od ati, może mniej wydajna obsługa pamieci itp

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

        1. crossfire od ati , RusH 16/07/07 23:23
          chipset nie ma nic wspolnego z crossfire, to czy drivery pozwola to wlaczyc czy nie zalezy TYLKO od wykupionej licencji przez ATI

          I fix shit
          http://raszpl.blogspot.com/

    2. o news na TPC ;-) , Artaa 17/07/07 15:32
      http://twojepc.pl/news14840.html

      niestety , wiele nie wnosi

  2. sprawa... , DYD-Admin 16/07/07 16:37
    ...mam sprawę na prive'a... czeknij maila na wp.pl, ewentualnie pusc pustego maila do mnie ze skrzynki, z której korzystasz, pilne ! :)

    -- DYD

    1. będę w domu za 1 godzinę , Artaa 16/07/07 21:27
      maila czytałem ,
      mam kupę fotek , masz pojemnego FTP-a??
      ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL