Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92133 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kolega ma XBOX360 - jak podpiąć tą konsolę do internetu? , Venom79 17/07/07 14:08
Witam.

Kolega zakupił XBOXa360. Chciałby podpiąć tą konsolę do internetu. Może założyć NEO lub inny ADSL. Co musi kupić do konsoli, żeby można było to połączyć? Czy ma dokupić router z modemem ADSL?

Pytam, gdyż konsolami się nie bawię i nie potrafię mu pomóc.
Liczę na wskazówki z waszej strony, dzięki.

Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  1. router z modemem aDSL wystarczy , Grocal 17/07/07 15:30
    [ http://assets.xbox.com/...s/ILM-HomeNetworking.jpg ]

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  2. ja mam , DmK 17/07/07 17:09
    po prostu drugą kartę sieciową w kompie i przez nią net wyprowadzony do xboxa.

  3. dzięki , Venom79 17/07/07 18:21
    za info

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  4. a jak dokładnie poustawiane masz? , dFour 17/07/07 19:01
    ja mam net z kablówki po sieciówce wbudowanej w kompa, ip mi kablówka przydziela

    mam 2gą kartę sieciową, aby z kompa na x`a dać net, ale jak chcę udostępnić (zaawansowane, udostępnij czy jakoś) to na siłę chce mi zmieniać ip tej podłączonej do kablówki na stały 192.168.1.1

    jak to obejść, lub co źle robię ??

    1. poszukaj w knowledge base ms , Tummi 17/07/07 19:08
      o zmianie domyslnego ip przy udostepnianiu - trzeba w rejestrze wyedytowac z tego, co pamietam.

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    2. udostepniasz nie to polaczenie co trzeba , TANKiler 18/07/07 08:38
      udostepniasz polaczenia z sieciowki od kablowki, ono wtedy zachowa swoj IP, wtedy sieciowka od xboxa dostanie adresy za NATem - 192.168.1.1 a sam xbox 192.168.1.2.

      :: :: ::
      made by my freaky mind...
      :: :: ::

      1. zadziałało , dFour 18/07/07 09:02
        oczywiście, nie to połączenie udostępniałem :)

        jeszcze dns`y musiałem ręcznie wklepać i wszystko pasi teraz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL