Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92137 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Compaq Presario F500, sterowniki pod XP , Sandman 17/07/07 18:37
..Jak w temacie, potrzebuje do tego badziewia sterowników pod XP... nie dostałem do niego płytki ze sterami, Vista doprowadza mnie do białej gorączki, wracam na XP ale sie okazuje ze głupi debilny HP nie ma do tego modelu sterowników... gdzie moge cos w tym temacie znalezc?? Ktos wyszukiwał juz sterów do tego modelu?
Wykaz sprzętów, do których poszukuje sterów:
- Broadcom 802.11g Wireless Network Adapter
- Conexant Cx20549 @ nVIDIA nForce 430 (MCP51) - High Definition Audio Controller

... google odmawiają współpracy:(
Za pomoc z góry dzięki...

TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
ThanHell I PromisedThat I Would

  1. .:. , Shneider 17/07/07 18:42
    http://www.nvidia.pl/page/drivers.html
    http://www.broadcom.com/support/?source=top

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. no ze tak powiem.. , Sandman 17/07/07 19:11
      Nvidia audio niezbyt chce działąc.. a dokładniej wogóle nie rozpoznaje sprzetu, a co do karty wifi poprostu nie mam modelu, dlatego pytałem czy ktos juz rozwiązał tą zagadke;)

      TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
      t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
      ThanHell I PromisedThat I Would

      1. .:. , Shneider 17/07/07 19:18
        odkrec klapke od spodu lapka i zobacz co to za model.

        albo w ogole zobacz jaki model lapka masz

        http://h20180.www2.hp.com/...it.x=0&submit.y=0

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. Takie podchody juz robilem;) , Sandman 17/07/07 19:48
          A model lapka to Compaq Presario F502EA

          TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
          t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
          ThanHell I PromisedThat I Would

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL