Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101973 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

taka ciekawostka z rynku IT =polsa firma wygrała przetarg w GB , ulan 19/07/07 14:26
http://gospodarka.gazeta.pl/...,33181,4324739.html

fajnie, ze wygrali, tylko ciekawe jak załatwią sprawę serwisu?? Bo sprzedać sprzęt to żaden problem, tylko jak go zamierzają tam serwisować??? 22,5 tys komputerów to spore przedsięwzięcie... a ta polska firma w sumie to mikrus (40 pracowników)...
swoja drogą odważni ci walijczycy..

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. serwis można załatwić lokalnym outsourcingiem , bwana 19/07/07 14:53
    jeśli da się to uzyskać zachowując część zysku, poza tym jeśli przychody firmy w Polsce są wystarczająco duże, to takie wdrożenie można załatwić nastawiając się na straty, po to, by zaistnieć na danym rynku (referencje).

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. tylko zauważ, ze całośc kontraktu to , ulan 19/07/07 15:09
      7 mln funtów za 22,500 komputerów, wychodzi ok 2 tys zł za komputer (nie jest podane czy tylko jednostki centralne, raczej wątpię, chodzi pewnie o całe zestawy czyli też i monitor)...
      oby to tylko nie był skok na duża kasę (jak dla tej firmy), bo zepsuje nam opinię (nam czyli polskim firmom) opinię na długie lata
      a serwis 22 500 komputerów to jednak wielkie wyzwanie, łatwo wygrać kontrakt, gorzej później...

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. wisi nad nami EURO 2012 , biEski 19/07/07 15:40
        ktore na pewno zepsuje nam opinie na dlugie lata a ty sie tam martwisz o jakies 22 tys komputerow :D

        1. hmm czy ja wiem , ulan 19/07/07 15:49
          jak do jesieni te buraki z koalicji się nie zwiną to możesz mieć racje. Jak będą wybory to jakieś szanse jeszcze może są, ale fakt niewielkie...

          pozdr. ułan vel ulan
          "Uwielbiam zapach napalmu
          o poranku..."

      2. To fakt, wygląda "na styk" finansowo , bwana 19/07/07 16:22
        tylko zapewne osobną umową i kasą objęta jest opieka eksploatacyjna (serwis własnie) i tu jest zapewne pieniądz ukryty.

        "you don't need your smile when I cut
        your throat"

  2. zwykle w takich wypadkach , DmK 19/07/07 18:16
    jest coś takiego, że naprawa gwarancyjna polega na wymianie uszkodzonej części w ramach gwarancji, jednakże czas pracy osoby do tego potrzebnej jest wyliczany w roboczogodzinach. Bo jeżeli tak się nie zabezpieczyli, tzn. pracownik jedzie i pracuje w ramach puli z przetargu, to przy awaryjności kompów może to być nieopłacalne...

  3. Mają głowy na karkach... , PrzeM 19/07/07 18:30
    ...pewnie sprzedali Irlandczykom DELLe robione w Irlandii. Zlecili DELLowi całą robotę i po sprawie ;D

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. gdzie jest mowa , OBrian 19/07/07 20:13
      o Irlandii lub DELLu?

      ThinkPad R400 #! CrunchBang Linux -
      Powered by Debian

      1. sorki... , PrzeM 19/07/07 21:39
        ...oczywiście ewidentna pomyłka z mojej strony co do Irlandii - Walia ofc....co nie zmienia mojego przkonania że wciągnęli w to DELLa...:) Bliżej mają ;)

        PrzeM

        above the mind - powered by meat...

        1. pewnie tak , mirkrup 20/07/07 18:29
          tylko specjalnie dali info o produkcji w 2 polskich fabrykach - chyba, że chodzi o PFC i np. Compaqi.

  4. zwrocilbym... , Skyp 19/07/07 18:34
    ...sbardziej uwage na takie sukcesy...
    http://itbiznes.pl/art27439.html

    Skyp

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL