Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102988 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomoc potrzebna ! - Runtime Error ! , adamakonto 19/07/07 21:04
Nie wiem cholercia co sie stalo ale dzisiaj jak probuje pod moim XP wejsc do JAKIEGOKOLWIEK katalogu na ktorymkolwiek dysku to sie wyswietla okno z naglowkiem : Microsoft Visual C++ Runtime Library

A w oknie komunikat:

Runtime Error !
Program: C:\WINDOWS\explorer.exe
abnormal program termination

i ... przycisk OK na dole. Jak wcisne to sie explorer restartuje (to akurat oczywiste) ale kurde pod Total Commanderem chodze po folderach bez problemu !

Spotkaliscie sie kiedys z czyms takim ? Normalnie zglupialem bo nie wiem co z tym zrobic.Kiedys mialem taka akcje ale system szedl do reinstalacji wiec sie ie zastanawialem ale tym razem postawilem winde dwa tygodnie temu i mi sie nie chce znowu wszystkiego konfigurowac na nowo.
System (Windows XP) wolny od badziewia, przeskanowane dyski NOD`em, SpyBootem ...

Dzieki z gory za pomoc.

P.S. Chyba w koncu zrobie obraz dysku przy kolejnej instalce systemu :)

A.

Adam

  1. właśnie chciałem napisać ... , Artaa 19/07/07 21:16
    przywróć system z obrazu ;-)

    ale to już wiesz

    google nic nie mówi ?? ;-)

    1. bo u mnie od ... , Artaa 19/07/07 21:18
      wyników ;-)

      http://www.google.pl/...Error+explorer.exe&lr=

  2. A tam jeszcze nie sprawdzalem .... , adamakonto 19/07/07 21:23
    Boje sie utonac w bezmiarze linkow :)
    Ale sprawdzam pierwszy z brzegu ....
    O winikach powiadomie niezwlocznie !

    A.

    Adam

  3. Artaa DZIEKI !!! , adamakonto 19/07/07 21:53
    Przeczyscilem system regcleanerem i odinstalowalem freedownload managera (zgodnie z sugestiami na forum microsoftu) i tadam ! Pomoglo !
    Jako uzupelnienie dodam ze najczestsza przyczyna tego bledu jest zainstalowanie yahoo toolbara albo google toolbara ale akurat ja takich dodatkow nie instaluje.

    Jeszcze raz dzieki za wskazowke !

    A.

    Adam

    1. proszę , Artaa 19/07/07 21:55
      google nie boli, a MS to z reguły wie o swoich produktach troszkę ... ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL