Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 107331 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Samsung S630-warto? , Mateusz_ok 20/07/07 22:23
Czekam na wasze oceny. Powiedzcie jescze tylko czy ten aparat oferuje manulane ustawienia np. ustawienia czasu naswietlania (głownie na tym mi zalezy) i przysłony.
  1. Z tego co wiem , Rand 20/07/07 22:34
    to full małpa :/

    Faster, faster! We're heading
    towards total disaster!

    1. mało wiesz , Artaa 20/07/07 22:52
      ;-)

      byś chociaż sprawdził zanim głupoty zaczniesz pisać
      http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5282

      to M na kółku to po co ;-)

      1. Maj mistejk , Rand 20/07/07 23:55
        Co nie zmienia faktu ze z samsunga to nic ponizej bratnich pentaksowi luster bym nie bral ;]

        Faster, faster! We're heading
        towards total disaster!

  2. masz wszystko w moim komentarzu pod newsem o S750 , Artaa 20/07/07 22:48
    w linkach, oraz w wątku sprzed kilku dni

    generalnie z nowych za 340zł to nic z większymi możliwościami nie kupisz

  3. a co myslicie o fuji s5700 ? , XiSiO 21/07/07 00:17
    ????

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. hmm , Adamusss 21/07/07 10:54
      wiesz co? już po zakupie aparatu dowiedziałem się, że ogólnie jest odradzany - no ale kurde, mi sie sprzęt podoba ;) fakt na iso 800 zdjęcia wychodzą dość mocno zaszumione (nie wspominając o iso 1600 ;)), ma troszke przyciemny obiektyw (f 3,5 - i w sumie to jest jego najpoważniejsza wg. mnie wada) i w sumie więcej wad imho nie ma :) zdjęcia wychodzą ładne,ostre, sprzęt posiada ogrom funkcji, obiektyw nie jest wysuwany (chyba nie muszę mówić jakie to niesie za sobą zalety?).. jak coś to pytaj :)
      ps. teraz gdybym kupował aparat wziałbym chyba fuji 6500 ;) tylko ten już troszkę droższy jest :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL