Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 117045 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

fajna gra do pogrania na kształt GOthica,Oblivion Morrowind ? , blimek 23/07/07 18:22
Polecie coś

Gry przedstawione powyżej przeszedłem i są ok ale niestety neverwinter nights 2 gram 2 gi dzień i jakoś gierka mi nie podchodzi

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. fallout 3 , dFour 23/07/07 18:27
    :PP

  2. olej te szmiry , Piratez 23/07/07 18:54
    i odpal baldurs gate 1 i 2
    zreszta wszystko z black isle

    1. za stare , blimek 23/07/07 20:35
      ;))

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  3. albo , _oLo_1984 23/07/07 19:54
    Dungeon Siege I lub II albo gra która mi się bardzo podobała Sacred ...



    pozdrawaiam

    awake

    1. nie lubie drużynowej siekaniny :) , blimek 23/07/07 20:36
      wole łazić samemu najlepiej za pleców :)

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

      1. no to , _oLo_1984 23/07/07 20:51
        Sacred, bierzesz wampira, robisz kombosy krew wysysasz i jedziesz ... :)



        pozdrawiam

        awake

  4. Jak lubisz ten tryb to moze , Piter 23/07/07 19:56
    spróbuj zagrać w Two Worlds, gierka prezentuje się na prawdę na przyzwoitym poziomie.
    Zbaczając trochę z drogi, Dark Messiah w sumie też daje radę :)

    A tak od siebie: jeśli uwielbiasz długie rpg z perspektywy 1 osoby to odpal sobie Might&Magic 6 i jak sie spodoba to 7 i 8 część.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    1. no nad two words pracuje :) , blimek 23/07/07 20:37
      oki might and magic sie zobaczy

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

      1. Tylko się nie zniechęć , Piter 23/07/07 20:51
        grafiką :D Pamiętaj że masz tu bitmapowych przeciwników/drzewa/itp a także nie ma tu wysokiej rozdzielczości i filtrowania tekstur :)
        Jednak moim skromnym zdaniem (jak i zdaniem wielu moich znajomych) jest to najlepsza część serii. (nie licząc wstecz bo w te pozycje nie graliśmy)

        "Uspokój się! bo zobaczysz,
        dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

        1. ale z grafa to pojechali , zjadacz_pizzy 24/07/07 01:58
          chcialem pyknąć ale chyba jednak podaruje sobie przez tą grafe

  5. Overlord , wukillah 23/07/07 20:49
    123

    just d'oh it!

    1. choc to nie rpg , coobav 24/07/07 09:17
      to dosyc zabawna i wciagajaca gierka :)

      Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
      Legion5 R7-5800H, RTX3060

    2. ale to raczej tylko dla relaksu? , zjadacz_pizzy 24/07/07 12:20
      w overlordzie nie ma raczej chociaz troche wciagającej fabuly?

  6. Sobie gram teraz w Ice Wind Dale , grattz 23/07/07 22:36
    bo kiedyś kupiłem i zapomniałem zagrać.
    Gra sie trochę dziwnie bo w każdej chwili możesz usunąć/stworzyć postacie ... no ale nie narzekam.

    ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL