Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4763 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

jaki laptop za 650funtów , mirek25 24/07/07 18:47
chciałbym kupić laptopa w anglii za ok 650 funtów,bede go uzywac do muzyki i filmów jakas fifa ,a i bateria 9 cell bylaby mile widziana. z góry dzieki za pomoc

  1. Wybierz sobie ... , Muchomor 24/07/07 19:50
    ... www.laptopsdirect.co.uk

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. O wtej cenie to trafia idealnie : , Muchomor 24/07/07 20:53
      http://www.laptopsdirect.co.uk/...104C/version.asp

      Konfig po prostu znakomity i do filmów i do gier w miarę. Po prostu najlepszy sposób na wydanie tych 650Ł :-)
      Taniej z takim konfigiem to już tylko kadłubka (ale to raczej w PL).

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  2. jak do filmow , zjadacz_pizzy 24/07/07 20:08
    to napewno bym wzial widescreena 19 cali.
    i moze to moje upodobanie ale lepiej wziac koloru czarnego - jak sie w nocy film oglada to gdy ma sie srebrna obudowe to troche przeszkazda (ale to moje odczucie).

    ja mam lapa Toshiby (Satelite). Ludziska na boardzie nie za bardzo polecali toshiby ale mi chodzi bardzo fajnie.

    1. kto tak , siaraps 24/07/07 20:50
      tam nie polecał Toshiby? To wyzwe go na pojedynek konny lub pieszy ;)

      "dzi¶ to, co wczoraj trwałym było
      jutro istnieć przestaje"
      dj boom

      1. a jakis , zjadacz_pizzy 25/07/07 00:34
        j23 ;)

    2. zgadza się... , BrUcE_609 25/07/07 10:35
      Mam Toshibe i uważam, że bardzo dobre laptopy robi±. Nie słysałem aby kto¶ miał problem.
      A co do 650Ł to ten w linku też bym polecał, lepszego jako¶ nie znalazłem w tej cenie.

      Jutro być troche lepszym niż dzi¶ i
      dużo lepszym niż wczoraj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL