Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42537 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] karkonosze w tydzien , rad 28/07/07 20:02
planuje na urlop wybrac sie na polazenie po tych gorkach. wydaje mi sie, ze najlepiej zalozyc baze w karpaczu albo szklarskiej porebie. moze znacie jakies fajne miejscowki dla 2 osob + pies?

mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

  1. moi rodzice są teraz w Szklarskiej , Jaskier 28/07/07 21:22
    i mieszkają tu:
    http://www.krystyna.szklarska.net.pl/opis.php
    i są zadowoleni :-)

  2. polecam Karpacz , zorg 28/07/07 21:34
    Bialy Jar
    http://www.karpacz.urlop.info.pl/...gi/hotel/1953/

    salsa merenqe bachata

  3. tu wiecej , zorg 28/07/07 21:36
    http://www.hotele-piecuch.pl/

    salsa merenqe bachata

  4. s.w. , 123er 28/07/07 22:26
    s.w.

    E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
    2GB@900,seagate320GB+80GB,
    WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

  5. Proponuje , Mms 28/07/07 23:20
    Karpacz.

    Pozdrawiam

    1. Przy wjezdzie do Karpacza , Mms 28/07/07 23:22
      po lewej stronie, o ile mnie pamiec nie myli, kiedys byl jakis hotel i byl tam szyld, ze mozna ze zwierzakiem przyjechac.

      Pozdrawiam

  6. a ja polecam traski rowerowe na okolo dusznik, wejscie na muflona, no i oczywiscie picie.. , TANKiler 29/07/07 00:34
    ... wody zrodlanej w parku zdrojowym w rytm muzyki szopena :-). Dobre lokum mozna znalezc pod adresem http://www.willabaca.eu/index.html chociaz nie wiem jak bedzie z pieskiem...

    pozdrawiam

    :: :: ::
    made by my freaky mind...
    :: :: ::

    1. akurat w dusznikach bylismy 2 lata temu , rad 29/07/07 09:01
      i troche trzeba odczekac.
      z propozycji chyba bramka nr 1 wydaje sie najciekawsza.
      dzieki za propozycje i czekam na dalsze /najlepiej sprawdzone organoleptycznie/

      mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

  7. proponuję 'Koala' w Karpaczu , mirkrup 29/07/07 10:47
    http://www.koala.wczasy.net.pl/

    byłem parę razy i zawsze zadowolony :))

  8. polecam... , Kozo 29/07/07 19:54
    http://www.abir.wczasy.net.pl/opis.htm

    bylem tam rok temu, a rodzice w tym roku - polecam !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL